Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP E27 G5 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 75Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk

Pris fra 1.355 krtil 2.190 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 835 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.348 kr 19. maj

Sammenlign priser på HP E27 G5 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 75Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1355 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP E27 G5 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 75Hz
1.355 kr
Til butik
HP E27 G5 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 75Hz billede

Produktinformation

HP E27 G5 - E-Series - LED-skærm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB - sort, sort og sølv (stander)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 6N4E2AA#ABB
EAN: 0196786297373
Varenr.: 1000978449
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" HP E27 G5 - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS
1.396 kr
Til butik
27" HP E27 G5 - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS billede

Produktinformation

HP E27 G5 monitor leverer pålidelig kontorproduktivitet med et IPS-panel for præcise farver, brede betragtningsvinkler og konsekvent daglig ydeevne. Størrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 75Hz Paneltype: IPS Tilslutning: HDMI, DisplayPort, USB Særlige funktioner: TCO Certified Edge Displays; TCO Certified Displays 9; ENERGY STAR qualified Ergonomisk justerbarhed, præcise farver og energieffektiv drift hjælper med at reducere øjenbelastning og holder arbejdsgangene glatte gennem længere arbejdsperioder.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 6N4E2AA#ABB
EAN: 0196786297373
Varenr.: 3150404
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
HP E27 G5 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 75Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk
1.579 kr
Til butik
HP E27 G5 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 75Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk billede

Produktinformation

HP E27 G5 27" Fuld HD HDMI DisplayPort 75Hz Pivot Skærm HP E27 G5 er en 27" Fuld HD-skærm, der er designet til at levere høj produktivitet og komfort. Med en opløsning på 1920 x 1080 pixel og en IPS-panelteknologi sikrer skærmen klare farver og

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 0196786297373
Varenr.: 49264722116944
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" HP E27 G5 - IPS, Full HD, 75 Hz, HDMI/DP/USB
1.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" HP E27 G5 - IPS, Full HD, 75 Hz, HDMI/DP/USB
1.719 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP E27 G5 IPS FHD 1920x1080
2.069 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
HP E27 G5 FHD Monitor
2.190 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP E27 G5 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 75Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP E27 G5 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 75Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.355 kr1.355 krKøb
2Proshop DK1.396 kr1.396 krKøb
3Geekd1.579 kr1.579 krKøb
4Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
5Vivas DK1.719 kr1.788 krKøb
6Ultrashop2.069 kr2.069 krKøb
7Superprice.dk2.190 kr2.190 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP E27 G5 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 75Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på HP E27 G5 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 75Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk i 186 dage. Laveste pris i perioden er 1.091 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 1.465 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.305 kr.

Den nuværende pris på 1.355 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 46 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for HP E27 G5 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 75Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for HP E27 G5 27 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB 75Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.355 kr34 kr (2%)
22. maj 20261.389 kr41 kr (3%)
19. maj 20261.348 kr12 kr (1%)
8. maj 20261.360 kr40 kr (3%)
6. maj 20261.400 kr47 kr (3%)
5. maj 20261.447 kr22 kr (2%)
3. maj 20261.425 kr8 kr (1%)
2. maj 20261.417 kr8 kr (1%)
1. maj 20261.425 kr16 kr (1%)
30. apr. 20261.441 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret