Gå til hovedindhold

HP Deskjet 2922 All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - 216 x 297 mm (original) - A4/Legal (medie) - op til 6 spm (kopiering) - op til 7.5 spm (udskriver) - 60 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) - OOV hvid med aften-tåge accenter

Pris fra 389 krtil 499 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 382 kr 23. maj

Sammenlign priser på HP Deskjet 2922 All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - 216 x 297 mm (original) - A4/Legal (medie) - op til 6 spm (kopiering) - op til 7.5 spm (udskriver) - 60 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) - OOV hvid med aften-tåge accenter og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 389 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Deskjet 2922 All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - 216 x 297 mm (original) - A4/Legal (medie) - op til 6 spm (kopiering) - op til 7.5 spm (udskriver) - 60 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) - OOV hvid med aften-tåge accenter
389 kr
Til butik
HP Deskjet 2922 All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - 216 x 297 mm (original) - A4/Legal (medie) - op til 6 spm (kopiering) - op til 7.5 spm (udskriver) - 60 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) - OOV hvid med aften-tåge accenter billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blæk- & fotoprintere
Farve: 1
Artikel nr.: A24HVB#629
EAN: 0198828789785
Varenr.: 24921006
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Hp - Deskjet 2922 All-in-one Inkjet Printer
489,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Deskjet 2922 All-in-One - Print scan copy | Color inkjet | USB 2.0 | Wi‑Fi(n) Multifunktion - Farve - Blæk
499 kr
Til butik
HP Deskjet 2922 All-in-One - Print scan copy | Color inkjet | USB 2.0 | Wi‑Fi(n) Multifunktion - Farve - Blæk billede

Produktinformation

HP Deskjet 2922 All-in-One - Inkjet | Color | USB 2.0 | Wi‑Fi(n) multifunktionsprinter designet til daglig print, scanning og kopiering i hjemmet. Farve-blækudskrift er velegnet til dokumenter og læringsmaterialer, mens enkel opsætning og trådløst netværk gør den nem at placere og bruge fra kompatible enheder. Kompakt mediesupport dækker almindelige papirstørrelser til typiske hverdagsopgaver. Funktioner: Print, scan, kopi Printteknologi: Blækprinter Farve: Farve Maks. printhastighed: Op til 7.5 spm (udskriver) Maks. kopihastighed: Op til 6 spm (kopiering) Tilslutning: USB 2.0, Wi‑Fi(n) Understøttede mediestørrelser: A4/Legal, 216 x 297 mm (original) Inputkapacitet: 60 ark Praktisk alt-i-én-design samler de vigtigste papirfunktioner i én enhed med både kablede og trådløse tilslutninger for fleksibel placering. Velegnet til rutinemæssig farveudskrift, hurtige kopier og grundlæggende scanning til hjemmepapirer og skolebrug.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Printer
Artikel nr.: A24HVB#629
EAN: 0198828789785
Varenr.: 3436202

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Deskjet 2922 All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - 216 x 297 mm (original) - A4/Legal (medie) - op til 6 spm (kopiering) - op til 7.5 spm (udskriver) - 60 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) - OOV hvid med aften-tåge accenter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Deskjet 2922 All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - 216 x 297 mm (original) - A4/Legal (medie) - op til 6 spm (kopiering) - op til 7.5 spm (udskriver) - 60 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) - OOV hvid med aften-tåge accenter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK389 kr428 krKøb
2Gucca.dk489,95 kr489,95 krKøb
3Proshop DK499 kr538 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Deskjet 2922 All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - 216 x 297 mm (original) - A4/Legal (medie) - op til 6 spm (kopiering) - op til 7.5 spm (udskriver) - 60 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) - OOV hvid med aften-tåge accenter

PriceData har fulgt prisen på HP Deskjet 2922 All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - 216 x 297 mm (original) - A4/Legal (medie) - op til 6 spm (kopiering) - op til 7.5 spm (udskriver) - 60 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) - OOV hvid med aften-tåge accenter i 144 dage. Laveste pris i perioden er 362 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 721 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 503 kr.

Den nuværende pris på 389 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for HP Deskjet 2922 All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - 216 x 297 mm (original) - A4/Legal (medie) - op til 6 spm (kopiering) - op til 7.5 spm (udskriver) - 60 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) - OOV hvid med aften-tåge accenter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for HP Deskjet 2922 All-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - 216 x 297 mm (original) - A4/Legal (medie) - op til 6 spm (kopiering) - op til 7.5 spm (udskriver) - 60 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) - OOV hvid med aften-tåge accenter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026389 kr7 kr (2%)
23. maj 2026382 kr56 kr (13%)
22. maj 2026438 kr1 kr (0%)
21. maj 2026439 kr1 kr (0%)
20. maj 2026440 kr5 kr (1%)
18. maj 2026445 kr3 kr (1%)
17. maj 2026448 kr1 kr (0%)
14. maj 2026449 kr4 kr (1%)
12. maj 2026453 kr1 kr (0%)
8. maj 2026454 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret