Gå til hovedindhold

HP DesignJet T850 - 36 stor-format printer - farve - blækprinter - Rulle (91,4 cm x 91,4 m) - 2400 x 1200 dpi - op til 0.42 min./side (mono) / op ti

HPIsenkramEAN: 0196548313051
Pris fra 18.377 krtil 20.099 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.722 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 18.134 kr 20. maj

Sammenlign priser på HP DesignJet T850 - 36 stor-format printer - farve - blækprinter - Rulle (91,4 cm x 91,4 m) - 2400 x 1200 dpi - op til 0.42 min./side (mono) / op ti og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18377 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP DesignJet T850 Blækprinter
18.377 kr
Til butik
HP DesignJet T850 Blækprinter billede

Produktinformation

HP DesignJet T850 - 36" stor-format printer - farve - blækprinter - Rulle (91,4 cm x 91,4 m) - 2400 x 1200 dpi - op til 0.42 min./side (mono) / op til 0.42 min./side (farve) - kapacitet: 1 rulle - Gigabit LAN, Wi-Fi - skærer

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 2Y9H0A#B19
EAN: 0196548313051
Varenr.: 1001666115
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP DesignJet T850 - 36 stor-format printer - farve - blækprinter - Rulle (91,4 cm x 91,4 m) - 2400 x 1200 dpi - op til 0.42 min./side (mono) / op ti
18.627 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Storformatprinter - DesignJet T850 - 4-farvet
19.499 kr
Til butik
HP Storformatprinter - DesignJet T850 - 4-farvet billede

Produktinformation

36-tommer storformatprinter leverer 2400 x 1200 dpi farveoutput, understøtter rullemedier op til 914 mm og udkastudskrivningshastigheder omkring 0,42 minutter per side. Kompakt 4-farve blækplotter med integreret indføringsbakke og skærer for at forenkle udskrivning i flere størrelser og strømline arbejdsgange med HP Click; HP DesignJet T850 understøtter også mobiludskrivning og AirPrint over Gigabit LAN og Wi‑Fi. Blækpalette: 4-farve Maks. medier: Rulle (91.4 cm x 91.4 m), maks. bredde 914 mm Opløsning: 2400 x 1200 dpi Udskrivningshastighed: op til 0,42 min/side (udkast) Tilslutning: Gigabit LAN, Wi‑Fi, AirPrint Ekstra: integreret skærer, udskriv fra mobile enheder Designet til kontorer og studier, der har brug for konsekvent storformatoutput fra rullemedier, samtidig med at udskrivning og jobopsætning holdes enkel via mobile og netværksfunktioner.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Storformatprinter
Artikel nr.: 2Y9H0A#B19
EAN: 0196548313051
Varenr.: 3216276
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Designjet T850 91,4cm 36 tommer
20.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP DesignJet T850 - 36 stor-format printer - farve - blækprinter - Rulle (91,4 cm x 91,4 m) - 2400 x 1200 dpi - op til 0.42 min./side (mono) / op ti koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP DesignJet T850 - 36 stor-format printer - farve - blækprinter - Rulle (91,4 cm x 91,4 m) - 2400 x 1200 dpi - op til 0.42 min./side (mono) / op ti koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK18.377 kr18.377 krKøb
2CS MEGASTORE DK18.627 kr18.826 krKøb
3Proshop DK19.499 kr19.499 krKøb
4Dustin DK20.099 kr20.597,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP DesignJet T850 - 36 stor-format printer - farve - blækprinter - Rulle (91,4 cm x 91,4 m) - 2400 x 1200 dpi - op til 0.42 min./side (mono) / op ti

PriceData har fulgt prisen på HP DesignJet T850 - 36 stor-format printer - farve - blækprinter - Rulle (91,4 cm x 91,4 m) - 2400 x 1200 dpi - op til 0.42 min./side (mono) / op ti i 121 dage. Laveste pris i perioden er 18.120 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 19.300 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18.426 kr.

Den nuværende pris på 18.377 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 69 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for HP DesignJet T850 - 36 stor-format printer - farve - blækprinter - Rulle (91,4 cm x 91,4 m) - 2400 x 1200 dpi - op til 0.42 min./side (mono) / op ti. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for HP DesignJet T850 - 36 stor-format printer - farve - blækprinter - Rulle (91,4 cm x 91,4 m) - 2400 x 1200 dpi - op til 0.42 min./side (mono) / op ti de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202618.377 kr12 kr (0%)
28. maj 202618.365 kr204 kr (1%)
27. maj 202618.161 kr61 kr (0%)
26. maj 202618.222 kr41 kr (0%)
25. maj 202618.263 kr109 kr (1%)
24. maj 202618.372 kr37 kr (0%)
23. maj 202618.335 kr58 kr (0%)
22. maj 202618.277 kr102 kr (1%)
21. maj 202618.175 kr41 kr (0%)
20. maj 202618.134 kr41 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret