Gå til hovedindhold

HP - DDR5 - module - 16 GB - SO-DIMM 262-pin - 5600 MHz / PC5-44800

HPRAMEAN: 0197497430646
Pris fra 3.479 krtil 7.869 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 4.390 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.958 kr 3. mar.

Sammenlign priser på HP - DDR5 - module - 16 GB - SO-DIMM 262-pin - 5600 MHz / PC5-44800 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3479 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP DDR5 SDRAM 16GB 5600MHz SO DIMM 262-PIN
3.479 kr
Til butik
HP DDR5 SDRAM 16GB 5600MHz SO DIMM 262-PIN billede

Produktinformation

HP - DDR5 - modul - 16 GB - SO DIMM 262-PIN - 5600 MHz / PC5-44800 - 1.1 V - for EliteBook 84X G10, 86X G10; ZBook Firefly 14 G10, 16 G10; ZBook Fury 16 G10, 16 G11

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 83P91AA
EAN: 0197497430646
Varenr.: 1001630769
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP - DDR5 - module - 16 GB - SO-DIMM 262-pin - 5600 MHz / PC5-44800
3.711 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 16GB DDR5 5600MHz SODIMM
5.869 kr
Til butik
HP 16GB DDR5 5600MHz SODIMM billede

Produktinformation

HP 16GB DDR5 5600MHz SODIMM - 83P91AA Opgrader din bærbare computers ydeevne med HP 16GB DDR5 5600MHz SODIMM (varenummer: 83P91AA). Denne højhastighedshukommelse tilbyder en imponerende hastighed på 5600MHz, hvilket sikrer en mere effektiv og hurtigere da...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: RAM
EAN: 0197497430646
Varenr.: 34157
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Ram 16gb 5600mhz Ddr5 262-pin So-dimm
7.869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP - DDR5 - module - 16 GB - SO-DIMM 262-pin - 5600 MHz / PC5-44800 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP - DDR5 - module - 16 GB - SO-DIMM 262-pin - 5600 MHz / PC5-44800 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.479 kr3.479 krKøb
2Proshop DK3.711 kr3.711 krKøb
3Ultrashop5.869 kr5.869 krKøb
4Dustin DK7.869 kr7.955,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP - DDR5 - module - 16 GB - SO-DIMM 262-pin - 5600 MHz / PC5-44800

PriceData har fulgt prisen på HP - DDR5 - module - 16 GB - SO-DIMM 262-pin - 5600 MHz / PC5-44800 i 172 dage. Laveste pris i perioden er 1.107 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 4.617 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.780 kr.

Den nuværende pris på 3.479 kr er 25% over normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for HP - DDR5 - module - 16 GB - SO-DIMM 262-pin - 5600 MHz / PC5-44800. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for HP - DDR5 - module - 16 GB - SO-DIMM 262-pin - 5600 MHz / PC5-44800 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.479 kr96 kr (3%)
7. maj 20263.575 kr194 kr (5%)
3. maj 20263.769 kr248 kr (6%)
1. maj 20264.017 kr175 kr (4%)
18. apr. 20264.192 kr137 kr (3%)
23. mar. 20264.329 kr288 kr (6%)
22. mar. 20264.617 kr417 kr (10%)
21. mar. 20264.200 kr660 kr (19%)
19. mar. 20263.540 kr197 kr (6%)
15. mar. 20263.343 kr232 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret