Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP Creator 930 - Mus - 10 knapper - trådløs - Bluetooth - sølv - for HP 21, 22, 24, 27 Pavilion 24, 27, 32, TP01 Pavilion Laptop 14, 15

Pris fra 399 krtil 519 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP Creator 930 - Mus - 10 knapper - trådløs - Bluetooth - sølv - for HP 21, 22, 24, 27 Pavilion 24, 27, 32, TP01 Pavilion Laptop 14, 15 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Creator 930 Trådløs Sølv
399 kr
Til butik
HP Creator 930 Trådløs Sølv billede

Produktinformation

HP Creator 930 - Mus - 10 knapper - trådløs - Bluetooth - sølv - for Laptop 14, 14s, 15, 15s, 17

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1D0K9AA#ABB
EAN: 0195122270919
Varenr.: 998895919
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Creator 930 - Mus - 10 knapper - trådløs - Bluetooth - sølv - for HP 21, 22, 24, 27 Pavilion 24, 27, 32, TP01 Pavilion Laptop 14, 15
458 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP Creator 930 - Mus - 10 knapper - Sølv
471 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Computer mus HP Creator 930 trådløs - sølv
-29%479 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Computer mus HP Creator 930 trådløs - sølv
-29%499 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Creator 930 Trådløs Sølv
519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Creator 930 - Mus - 10 knapper - trådløs - Bluetooth - sølv - for HP 21, 22, 24, 27 Pavilion 24, 27, 32, TP01 Pavilion Laptop 14, 15 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP Creator 930 - Mus - 10 knapper - trådløs - Bluetooth - sølv - for HP 21, 22, 24, 27 Pavilion 24, 27, 32, TP01 Pavilion Laptop 14, 15 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK399 kr399 krKøb
2CS MEGASTORE DK458 kr497 krKøb
3Proshop DK471 kr510 krKøb
4Boligcenter DK479 kr479 krKøb
5Vivas DK499 kr568 krKøb
6Ultrashop519 kr519 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP Creator 930 - Mus - 10 knapper - trådløs - Bluetooth - sølv - for HP 21, 22, 24, 27 Pavilion 24, 27, 32, TP01 Pavilion Laptop 14, 15

PriceData har fulgt prisen på HP Creator 930 - Mus - 10 knapper - trådløs - Bluetooth - sølv - for HP 21, 22, 24, 27 Pavilion 24, 27, 32, TP01 Pavilion Laptop 14, 15 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 456 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 452 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for HP Creator 930 - Mus - 10 knapper - trådløs - Bluetooth - sølv - for HP 21, 22, 24, 27 Pavilion 24, 27, 32, TP01 Pavilion Laptop 14, 15. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for HP Creator 930 - Mus - 10 knapper - trådløs - Bluetooth - sølv - for HP 21, 22, 24, 27 Pavilion 24, 27, 32, TP01 Pavilion Laptop 14, 15 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026399 kr57 kr (13%)
1. maj 2026456 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026455 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026456 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026455 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026456 kr6 kr (1%)
21. apr. 2026450 kr1 kr (0%)
20. apr. 2026449 kr3 kr (1%)
19. apr. 2026452 kr4 kr (1%)
18. apr. 2026448 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret