Gå til hovedindhold

HP C9465A Foto Sort Vivera Blækpatron 91 Original

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0882780987197
Pris fra 2.824 krtil 3.244 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 420 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.657 kr 26. apr.

Sammenlign priser på HP C9465A Foto Sort Vivera Blækpatron 91 Original og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2824 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 91 Photo Black - Blækpatron Foto sort
2.824 kr
Til butik
HP 91 Photo Black - Blækpatron Foto sort billede

Produktinformation

Blækpatron, 1 x pigmenteret fotosort

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: C9465A
EAN: 0882780987197
Varenr.: 2093570
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP C9465A Foto Sort Vivera Blækpatron 91 Original
3.033 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 91 Foto-sort
3.104 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 91 Blækpatron sort C9465A Modsvarer: N/A
3.109 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Foto Sort No.91 - Z6100 775ml
3.244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP C9465A Foto Sort Vivera Blækpatron 91 Original koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP C9465A Foto Sort Vivera Blækpatron 91 Original koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.824 kr2.824 krKøb
2Tonerland.dk3.033 kr3.033 krKøb
3CompuMail DK3.104 kr3.104 krKøb
4InkClub DK3.109 kr3.109 krKøb
5Dustin DK3.244 kr3.330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP C9465A Foto Sort Vivera Blækpatron 91 Original

PriceData har fulgt prisen på HP C9465A Foto Sort Vivera Blækpatron 91 Original i 170 dage. Laveste pris i perioden er 2.657 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 2.970 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.782 kr.

Den nuværende pris på 2.824 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for HP C9465A Foto Sort Vivera Blækpatron 91 Original. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for HP C9465A Foto Sort Vivera Blækpatron 91 Original de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20262.824 kr167 kr (6%)
26. apr. 20262.657 kr167 kr (6%)
20. apr. 20262.824 kr167 kr (6%)
18. apr. 20262.657 kr167 kr (6%)
14. apr. 20262.824 kr167 kr (6%)
13. apr. 20262.657 kr313 kr (11%)
8. apr. 20262.970 kr159 kr (6%)
7. apr. 20262.811 kr154 kr (6%)
5. apr. 20262.657 kr154 kr (5%)
4. apr. 20262.811 kr154 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret