Gå til hovedindhold

Hp Blæk Cyan 953 - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0725184103971
Pris fra 195 krtil 351,04 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 156,04 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hp Blæk Cyan 953 - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 195 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 953 / F6U12AE Cyan Ink
195 kr
Til butik
HP 953 / F6U12AE Cyan Ink billede

Produktinformation

9 ml, cyan, original, blister, blækpatron, for Officejet Pro 7740, 8210, 8216, 8218, 8710, 8720, 8730, 8740

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: F6U12AE
EAN: 0725184103971
Varenr.: 2545868
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 953 Cyan Original Printerpatron
201 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 953 Cyan 630 sider Blæk F6U12AE
219 kr
Til butik
HP 953 Cyan 630 sider Blæk F6U12AE billede

Produktinformation

HP Original 953-blækpatron, cyan. Farveblæktype: Pigmentbaseret blæk, Patron kapacitet: Standard, Forsyningstype: Enkelt pakke, Farve blæk sidekapacitet: 630 Sider, Farve blæk volumen: 9 ml, Udskrivning af farver: Blå, Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: F6U12AE
EAN: 0725184103971
Varenr.: 990333861
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 953 Blækpatron Cyan F6U12AE Modsvarer: N/A
245 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron HP 953 cyan - 630 sider (F6U12AE)
249 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Blæk F6U12AE 953 Cyan
-16%251 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron HP 953 cyan - 630 sider (F6U12AE)
269 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 953 Cyan 630 sider Blæk F6U12AE
279 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Cyan 953 - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740
294 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
HP 953 Ink Cartridge Cyan
351,04 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hp Blæk Cyan 953 - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hp Blæk Cyan 953 - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK195 kr234 krKøb
2Tonerland.dk201 kr201 krKøb
3CompuMail DK219 kr219 krKøb
4InkClub DK245 kr245 krKøb
5Boligcenter DK249 kr249 krKøb
6Teknikproffset DK251 kr300 krKøb
7Vivas DK269 kr338 krKøb
8Ultrashop279 kr279 krKøb
9Dustin DK294 kr380,25 krKøb
10RedOffice Konpap351,04 kr351,04 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hp Blæk Cyan 953 - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740

PriceData har fulgt prisen på Hp Blæk Cyan 953 - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740 i 176 dage. Laveste pris i perioden er 195 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 198 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 197 kr.

Den nuværende pris på 195 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Hp Blæk Cyan 953 - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Hp Blæk Cyan 953 - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026195 kr1 kr (1%)
9. maj 2026196 kr2 kr (1%)
8. maj 2026198 kr2 kr (1%)
5. maj 2026196 kr2 kr (1%)
9. apr. 2026198 kr1 kr (1%)
17. mar. 2026197 kr1 kr (1%)
20. jan. 2026198 kr1 kr (1%)
9. dec. 2025197 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret