Gå til hovedindhold

LC427C cyan blækpatron 1.500 sider - Kompatibel Brother - LC427C

BrotherTonere og inkjetpatronerEAN: 4977766815475
Pris fra 141 krtil 440 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 299 kr (68% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LC427C cyan blækpatron 1.500 sider - Kompatibel Brother - LC427C og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 141 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Offi
TrustScore 4 ud af 53,7
LC427C cyan blækpatron 1.500 sider - Kompatibel Brother - LC427C
141 kr
Til butik
LC427C cyan blækpatron 1.500 sider - Kompatibel Brother - LC427C billede

Produktinformation

Bestil Brother LC427C cyan blækpatron i dag, Vi leverer dine printerpatroner fra dag til dag. Vi har 100% tilfredheds garanti på hele den kompatible serie med Brother LC427C blækpatroner.

Produktspecifikationer

Mærke: Offi
Kategori: Brother MFC J 6959
EAN: 4977766815475
Varenr.: 121576
Gå til Din printer
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Brother LC427C cyan blækpatron Kompatibel LC427C - 1.500 sider
156 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Brother blæk LC427C Cyan
197,5 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother LC427C Cyan Printerpatron Original
212 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother LC 427C / LC427C Cyan Ink
-2%214 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Brother LC 427C Cyan 1500 sider Blæk
228 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Brother LC427C cyan - 1.500 sider
-7%259 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Blæk LC427C LC-427 Cyan
-18%260 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Brother LC427C cyan - 1.500 sider
-7%279 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Brother LC 427C Cyan 1500 sider Blæk
289 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Blæk Cyan 1,5k – Mfc-j5955dw
369 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Brother Blækpatron cyan, 1500 sider LC427C Modsvarer: N/A
440 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC427C cyan blækpatron 1.500 sider - Kompatibel Brother - LC427C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LC427C cyan blækpatron 1.500 sider - Kompatibel Brother - LC427C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Offi141 kr141 krKøb
2Din printer156 kr156 krKøb
3Komplett DK197,5 kr197,5 krKøb
4Tonerland.dk212 kr212 krKøb
5Proshop DK214 kr253 krKøb
6CompuMail DK228 kr228 krKøb
7Boligcenter DK259 kr259 krKøb
8Teknikproffset DK260 kr309 krKøb
9Vivas DK279 kr348 krKøb
10Ultrashop289 kr289 krKøb
11Dustin DK369 kr455,25 krKøb
12InkClub DK440 kr440 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LC427C cyan blækpatron 1.500 sider - Kompatibel Brother - LC427C

PriceData har fulgt prisen på LC427C cyan blækpatron 1.500 sider - Kompatibel Brother - LC427C i 69 dage. Laveste pris i perioden er 141 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 156 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 141 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for LC427C cyan blækpatron 1.500 sider - Kompatibel Brother - LC427C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for LC427C cyan blækpatron 1.500 sider - Kompatibel Brother - LC427C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026141 kr15 kr (10%)
30. maj 2026156 kr15 kr (11%)
4. maj 2026141 kr15 kr (10%)
3. maj 2026156 kr15 kr (11%)
31. mar. 2026141 kr1,2 kr (1%)
26. mar. 2026142,2 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret