Gå til hovedindhold

HP 981A - 106 ml - sort - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0888793202098
Pris fra 571,55 krtil 1.116,88 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 545,33 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 412 kr 26. mar.

Sammenlign priser på HP 981A - 106 ml - sort - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650 og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 571.55 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 981A - 106 ml - sort - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650
571,55 kr
Til butik
HP 981A - 106 ml - sort - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586  PageWide Managed Color E55650 billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blæk
Farve: 1
Artikel nr.: J3M71A
EAN: 0888793202098
Varenr.: 1499013
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 981A Sort 6000 sider Blæk J3M71A
590 kr
Til butik
HP 981A Sort 6000 sider Blæk J3M71A billede

Produktinformation

HP Original 981A PageWide-patron, sort. Patron kapacitet: Standard udbytte, Sort blæk type: Pigmentbaseret blæk, Farve blæk volumen: 69 ml, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk, Sort blæk sidekapacitet: 6000 Sider

Produktspecifikationer

Artikel nr.: J3M71A
EAN: 0888793202098
Varenr.: 990618896
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 981A / J3M71A Black Ink
623 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP No.981A Sort Printerpatron Original
639 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron HP 981A sort - 6.000 sider (PageWide)
-11%659 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Blæk J3M71A 981A Sort
-34%662 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron HP 981A sort - 6.000 sider (PageWide)
-11%679 kr
Før 759 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 981A Sort 6000 sider Blæk J3M71A
699 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 981A Blækpatron sort J3M71A Modsvarer: N/A
795 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Sort 981a 6k - Pw 556dn/556xh
-0%806 kr
Før 806,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 981a Blæk Sort, 6000 Sider
942,44 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
HP Blæk J3M71A Sort
1.116,88 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 981A - 106 ml - sort - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 981A - 106 ml - sort - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK571,55 kr610,55 krKøb
2CompuMail DK590 kr590 krKøb
3Proshop DK623 kr662 krKøb
4Tonerland.dk639 kr639 krKøb
5Boligcenter DK659 kr659 krKøb
6Teknikproffset DK662 kr711 krKøb
7Vivas DK679 kr748 krKøb
8Ultrashop699 kr699 krKøb
9InkClub DK795 kr795 krKøb
10Dustin DK806 kr892,25 krKøb
11Hertels Boresko942,44 kr942,44 krKøb
12RedOffice Konpap1.116,88 kr1.116,88 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 981A - 106 ml - sort - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650

PriceData har fulgt prisen på HP 981A - 106 ml - sort - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 320 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 590 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 488 kr.

Den nuværende pris på 571,55 kr er 17% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for HP 981A - 106 ml - sort - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for HP 981A - 106 ml - sort - original - PageWide - blækpatron - for PageWide Enterprise Color MFP 586 PageWide Managed Color E55650 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026571,55 kr18,45 kr (3%)
29. maj 2026590 kr3 kr (1%)
19. maj 2026587 kr1 kr (0%)
2. maj 2026586 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026587 kr83 kr (16%)
9. apr. 2026504 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026503 kr91 kr (22%)
26. mar. 2026412 kr91 kr (18%)
25. mar. 2026503 kr91 kr (22%)
24. mar. 2026412 kr91 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret