Gå til hovedindhold

HP 980 - 86.5 ml - gul - original - blækpatron - for Officejet Enterprise Color MFP X585 Officejet Enterprise Color Flow MFP X585

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0887758769140
Pris fra 684 krtil 1.158,02 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 474,02 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP 980 - 86.5 ml - gul - original - blækpatron - for Officejet Enterprise Color MFP X585 Officejet Enterprise Color Flow MFP X585 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 684 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 980 / D8J09A - Yellow Ink
684 kr
Til butik
HP 980 / D8J09A - Yellow Ink billede

Produktinformation

86.5 ml, gul, original, blækpatron, for Officejet Enterprise Color MFP X585; Officejet Enterprise Color Flow MFP X585

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: D8J09A
EAN: 0887758769140
Varenr.: 2553884
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 980 Gul 6600 sider Blæk D8J09A
719 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP No.980 Gul printerpatron Original
789 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 980 - 86.5 ml - gul - original - blækpatron - for Officejet Enterprise Color MFP X585 Officejet Enterprise Color Flow MFP X585
872 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Gul 980, 6,6k - Officejet X555/x585
994 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 980 Blækpatron Gul D8J09A Modsvarer: N/A
1.079 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 980 Blæk gul, 6600 Sider
1.158,02 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 980 - 86.5 ml - gul - original - blækpatron - for Officejet Enterprise Color MFP X585 Officejet Enterprise Color Flow MFP X585 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 980 - 86.5 ml - gul - original - blækpatron - for Officejet Enterprise Color MFP X585 Officejet Enterprise Color Flow MFP X585 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK684 kr723 krKøb
2CompuMail DK719 kr719 krKøb
3Tonerland.dk789 kr789 krKøb
4CS MEGASTORE DK872 kr911 krKøb
5Dustin DK994 kr1.080,25 krKøb
6InkClub DK1.079 kr1.079 krKøb
7Hertels Boresko1.158,02 kr1.158,02 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 980 - 86.5 ml - gul - original - blækpatron - for Officejet Enterprise Color MFP X585 Officejet Enterprise Color Flow MFP X585

PriceData har fulgt prisen på HP 980 - 86.5 ml - gul - original - blækpatron - for Officejet Enterprise Color MFP X585 Officejet Enterprise Color Flow MFP X585 i 132 dage. Laveste pris i perioden er 679 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 684 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 681 kr.

Den nuværende pris på 684 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for HP 980 - 86.5 ml - gul - original - blækpatron - for Officejet Enterprise Color MFP X585 Officejet Enterprise Color Flow MFP X585. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for HP 980 - 86.5 ml - gul - original - blækpatron - for Officejet Enterprise Color MFP X585 Officejet Enterprise Color Flow MFP X585 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026684 kr2 kr (0%)
27. feb. 2026682 kr2 kr (0%)
23. feb. 2026680 kr1 kr (0%)
21. feb. 2026679 kr1 kr (0%)
14. feb. 2026680 kr3 kr (0%)
23. jan. 2026683 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret