Gå til hovedindhold

HP 963 - 24.09 ml - sort - original - Officejet - blækpatron - for Officejet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0192545866460
Pris fra 236 krtil 369 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 133 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 231 kr 1. maj

Sammenlign priser på HP 963 - 24.09 ml - sort - original - Officejet - blækpatron - for Officejet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 236 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 963 - 24.09 ml - sort - original - Officejet - blækpatron - for Officejet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025
236 kr
Til butik
HP 963 - 24.09 ml - sort - original - Officejet - blækpatron - for Officejet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025 billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blæk
Farve: 2
Artikel nr.: 3JA26AE#BGX
EAN: 0192545866460
Varenr.: 5144930
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 963 / 3JA26AE Black Ink
236 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 963 Sort 1000 sider Blæk 3JA26AE
247 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron HP 963 sort - original - 1.000 sider
-3%279 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Blæk 3JA26AE 963 Sort
-9%298 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron HP 963 sort - original - 1.000 sider
-3%299 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 963 Blækpatron sort 3JA26AE Modsvarer: N/A
309 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 963 Sort 1000 sider Blæk 3JA26AE
319 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Sort No.963 1k – Officejet Pro 9010
369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 963 - 24.09 ml - sort - original - Officejet - blækpatron - for Officejet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 963 - 24.09 ml - sort - original - Officejet - blækpatron - for Officejet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK236 kr275 krKøb
2Proshop DK236 kr275 krKøb
3CompuMail DK247 kr247 krKøb
4Boligcenter DK279 kr279 krKøb
5Teknikproffset DK298 kr347 krKøb
6Vivas DK299 kr368 krKøb
7InkClub DK309 kr309 krKøb
8Ultrashop319 kr319 krKøb
9Dustin DK369 kr455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 963 - 24.09 ml - sort - original - Officejet - blækpatron - for Officejet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025

PriceData har fulgt prisen på HP 963 - 24.09 ml - sort - original - Officejet - blækpatron - for Officejet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 215 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 236 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 231 kr.

Den nuværende pris på 236 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for HP 963 - 24.09 ml - sort - original - Officejet - blækpatron - for Officejet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for HP 963 - 24.09 ml - sort - original - Officejet - blækpatron - for Officejet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026236 kr5 kr (2%)
1. maj 2026231 kr4 kr (2%)
30. apr. 2026235 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026234 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026235 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026234 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026235 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026234 kr3 kr (1%)
20. apr. 2026231 kr4 kr (2%)
15. apr. 2026235 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret