Gå til hovedindhold

Hp 725 Multi-device Recharge Trådløs

HPTastaturerEAN: 0198122141692
Pris fra 497 krtil 703 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 206 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 432 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Hp 725 Multi-device Recharge Trådløs og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 497 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 725 Tastatur Trådløs Pan Nordic
497 kr
Til butik
HP 725 Tastatur Trådløs Pan Nordic billede

Produktinformation

HP 725 - Tastatur - multi-enhed, genopladelig, drevet af superkondensator - full size - trådløs - Bluetooth, 2.4 GHz - QWERTY - Pan Nordic - nattesort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 9T5B2AA#UUW
EAN: 0198122141692
Varenr.: 1002648708
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp 725 Multi-device Recharge Trådløs
499 kr
Til butik
Hp 725 Multi-device Recharge Trådløs billede

Produktinformation

Fuldstørrelse-layout med lav profil gør indtastning behagelig under lange vagter Sammenkobl med op til tre enheder via RF eller Bluetooth for problemfri skift Indbygget genopladeligt batteri holder i op til 2 måneder, reducerer afbrydelser Holdbare taster klassificeret til 10M tastetryk klarer hård daglig brug Programmerbare genvejstaster og multimedietaster gør almindelige opgaver hurtigere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tastaturer
Artikel nr.: 9T5B2AA#UUW
EAN: 0198122141692
Varenr.: 5020054112
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 725 - Tastatur - Dansk - Grå
703 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hp 725 Multi-device Recharge Trådløs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hp 725 Multi-device Recharge Trådløs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK497 kr497 krKøb
2Dustin DK499 kr585,25 krKøb
3Proshop DK703 kr742 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hp 725 Multi-device Recharge Trådløs

PriceData har fulgt prisen på Hp 725 Multi-device Recharge Trådløs i 162 dage. Laveste pris i perioden er 432 kr (registreret d. 8. marts 2026), højeste er 744 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 519 kr.

Den nuværende pris på 497 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Hp 725 Multi-device Recharge Trådløs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Hp 725 Multi-device Recharge Trådløs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026497 kr2 kr (0%)
28. maj 2026499 kr2 kr (0%)
27. maj 2026497 kr2 kr (0%)
24. maj 2026499 kr2 kr (0%)
22. maj 2026497 kr3 kr (1%)
21. maj 2026500 kr1 kr (0%)
19. maj 2026499 kr5 kr (1%)
18. maj 2026504 kr3 kr (1%)
15. maj 2026501 kr3 kr (1%)
14. maj 2026504 kr12 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret