Gå til hovedindhold

HP 713 - 4 pakker - gul, cyan, magenta, pigmenteret sort - original - DesignJet - printerhoved-udskiftningssæt - for DesignJet Studio, T210, T230, T250, T630, T650

HPTonere og inkjetpatronerTermisk inkjet-teknologiProfessionel udskriftEAN: 0193905352807

HP 713 Printhead Replacement Kit med 4-pack CMYK printerhoved til HP DesignJet T-serien. Termisk inkjet-teknologi sikrer skarpe og pålidelige udskrifter. Læs mere

Pris fra 1.966 krtil 2.769 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 803 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.871 kr 13. maj

Sammenlign priser på HP 713 - 4 pakker - gul, cyan, magenta, pigmenteret sort - original - DesignJet - printerhoved-udskiftningssæt - for DesignJet Studio, T210, T230, T250, T630, T650 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1966 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 713 - 4 pakker - gul, cyan, magenta, pigmenteret sort - original - DesignJet - printerhoved-udskiftningssæt - for DesignJet Studio, T210, T230, T250, T630, T650
1.966 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 713 / 3ED58A - 4-Pack (Yellow Cyan Magenta Pigmented Black)
1.966 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP Printhoved HP 713 3ED58A Modsvarer: N/A
2.039 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Printerhoved-udskiftningssæt Blækprinter Gul Cyan Magenta Pigmenteret sort 3ED58A
2.048 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 713 Printhoved Cmyk
2.599,59 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 713 Printhead Replacement Kit
2.769 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 713 - 4 pakker - gul, cyan, magenta, pigmenteret sort - original - DesignJet - printerhoved-udskiftningssæt - for DesignJet Studio, T210, T230, T250, T630, T650 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 713 - 4 pakker - gul, cyan, magenta, pigmenteret sort - original - DesignJet - printerhoved-udskiftningssæt - for DesignJet Studio, T210, T230, T250, T630, T650 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.966 kr1.966 krKøb
2Proshop DK1.966 kr1.966 krKøb
3InkClub DK2.039 kr2.039 krKøb
4CompuMail DK2.048 kr2.048 krKøb
5Hertels Boresko2.599,59 kr2.599,59 krKøb
6Ultrashop2.769 kr2.769 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

HP 713 Printhead Replacement Kit

HP

HP 713 Printhead Replacement Kit med 4-pack CMYK printerhoved til HP DesignJet T-serien. Termisk inkjet-teknologi sikrer skarpe og pålidelige udskrifter.

• printhoved
• printerhoved
• hp 713
• designjet printhoved
• blækprinter forbrugsstoffer
• hp forbrugsstoffer
• printerhoved udskiftning
• Professionel udskrift
• Termisk inkjet-teknologi

Beskrivelse

HP 713 Printhead Replacement Kit er et originalt udskiftningssæt til HP DesignJet printere. Sættet indeholder 4 printhoveder i farverne gul, cyan, magenta og pigmenteret sort. Udviklet med termisk inkjet-teknologi leverer det ensartede og skarpe udskrifter til tekniske tegninger og professionelle printopgaver. Printhovederne er kompatible med HP DesignJet T210, T230, T250, T630 og T650 serien og fungerer optimalt i miljøer med luftfugtighed på 10-90%. Dette originale HP produkt sikrer maksimal levetid og pålidelighed sammen med HP Bright Office blæk og bevarer HP's garantibeskyttelse. Perfekt til professionelle brugere der kræver høj printkvalitet og pålidelig drift.

Specifikationer

vægt:470 g
dimensioner:31.4 x 15.6 x 9.7 cm
printfarver:Gul, cyan, magenta, pigmenteret sort
produkttype:Printerhoved-udskiftningssæt
luftfugtighed:10 - 90 %
kompatibilitet:HP DesignJet Studio, T210, T230, T250, T630, T650
udskriftsteknik:Blækprinter - termisk inkjet
antal_inkluderet:4 pakker
driftstemperatur:5 - 35 °C
forsendelsesvaegt:620 g
opbevaringstemperatur:-40 - 60 °C
forsendelsesdimensioner:32.8 x 15.7 x 9.8 cm

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilke HP printere er kompatible med HP 713 printhoved?

HP 713 printhoved er kompatibelt med HP DesignJet T210, T230, T250, T630, T650 og Studio-serien.

Hvor mange printhoveder er inkluderet i sættet?

Sættet indeholder 4 printhoveder i farverne gul, cyan, magenta og pigmenteret sort.

Kan jeg bruge HP 713 ved forskellige luftfugtighedsniveauer?

Ja, HP 713 printhovederne fungerer optimalt ved luftfugtighed mellem 10% og 90%.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 713 - 4 pakker - gul, cyan, magenta, pigmenteret sort - original - DesignJet - printerhoved-udskiftningssæt - for DesignJet Studio, T210, T230, T250, T630, T650

PriceData har fulgt prisen på HP 713 - 4 pakker - gul, cyan, magenta, pigmenteret sort - original - DesignJet - printerhoved-udskiftningssæt - for DesignJet Studio, T210, T230, T250, T630, T650 i 186 dage. Laveste pris i perioden er 1.821 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 2.005 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.917 kr.

Den nuværende pris på 1.966 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for HP 713 - 4 pakker - gul, cyan, magenta, pigmenteret sort - original - DesignJet - printerhoved-udskiftningssæt - for DesignJet Studio, T210, T230, T250, T630, T650. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for HP 713 - 4 pakker - gul, cyan, magenta, pigmenteret sort - original - DesignJet - printerhoved-udskiftningssæt - for DesignJet Studio, T210, T230, T250, T630, T650 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.966 kr37 kr (2%)
19. maj 20261.929 kr58 kr (3%)
13. maj 20261.871 kr59 kr (3%)
9. maj 20261.930 kr75 kr (4%)
8. maj 20262.005 kr76 kr (4%)
5. maj 20261.929 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.930 kr22 kr (1%)
29. apr. 20261.908 kr1 kr (0%)
28. apr. 20261.907 kr1 kr (0%)
24. apr. 20261.908 kr22 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret