Gå til hovedindhold

HP 704 / CN692AE Black Ink - Blækpatron Sort

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0885631712238
Pris fra 102 krtil 199 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 97 kr (49% besparelse)

Sammenlign priser på HP 704 / CN692AE Black Ink - Blækpatron Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP No.704 Sort Printerpatron Original
102 kr
Til butik
HP No.704 Sort Printerpatron Original billede

Produktinformation

HP No.704 Sort Printerpatron Original HP Sort Printerpatron (No.704)

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: HP DeskJet Ink Advantage 2020 HC
EAN: 0885631712238
Varenr.: CN692AE
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 704 Sort 480 sider Blæk CN692AE
175 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron HP 704 sort - original
-5%179 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blækpatron HP 704 sort - original billede

Produktinformation

Fordele ved original blækpatron til HPFå pålidelig, skarp sort tekst til hverdagens udskrifter med HP 704 sort. Den originale patron er skabt til stabile resultater i din printer og leverer op til 480 sider med pigmentbaseret sort blæk, der giver klare linjer i dokumenter og skoleopgaver.Til dig der vil have kvalitet og tryghedOriginale blækpatroner er udviklet til at fungere problemfrit med kompatible HP Deskjet-serier. HP 704 er et enkeltvalg, når du vil udskrive økonomisk i hjemmet eller på det lille kontor. Emballagen angiver, at produktet er fremstillet med 65 % genanvendte materialer.Udskrivningsfarver: SortType: Original blækpatronBlæktype: Pigmentbaseret sortSidetal (sort): 480 siderAntal pr. pakke: 1 stk.Driftstemperatur: 15 – 32 °CRelativ fugtighed ved drift: 20 – 80 %Opbevaringstemperatur: 104 – 140 °CRelativ fugtighed ved opbevaring: 20 – 80 %Mål (H × B × D): 11,5 × 11,3 × 3,7 cmVægt: 40 g (pakke 60 g)...

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blækpatroner
Vægt: 0.12g
EAN: 0885631712238
Varenr.: 1909715
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 704 / CN692AE Black Ink - Blækpatron Sort
195 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron HP 704 sort - original
-5%199 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 704 / CN692AE Black Ink - Blækpatron Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 704 / CN692AE Black Ink - Blækpatron Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk102 kr102 krKøb
2CompuMail DK175 kr175 krKøb
3Boligcenter DK179 kr179 krKøb
4Proshop DK195 kr234 krKøb
5Vivas DK199 kr278 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 704 / CN692AE Black Ink - Blækpatron Sort

PriceData har fulgt prisen på HP 704 / CN692AE Black Ink - Blækpatron Sort i 175 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 221 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 141 kr.

Den nuværende pris på 102 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for HP 704 / CN692AE Black Ink - Blækpatron Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for HP 704 / CN692AE Black Ink - Blækpatron Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 2026102 kr5 kr (5%)
6. feb. 2026107 kr5 kr (5%)
23. dec. 2025102 kr119 kr (54%)
22. dec. 2025221 kr119 kr (117%)
10. dec. 2025102 kr108 kr (51%)
9. dec. 2025210 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret