Gå til hovedindhold

HP 534pm - Series 5 Pro - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 WQHD @ 100 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - jet black, naturligt sølv (stander)

HPComputer – tilbehørEAN: 0197961413670
Pris fra 4.374 krtil 4.752 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 378 kr (8% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP 534pm - Series 5 Pro - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 WQHD @ 100 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - jet black, naturligt sølv (stander) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4374 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Series 5 Pro 534pm 34 tommer 3440 × 1440pixels 21:9 100hz
-5%4.374 kr
Før 4.618,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hp Series 5 Pro 534pm 34 tommer 3440 × 1440pixels 21:9 100hz billede

Produktinformation

34 " WQHD buet skærm, 3440 x 1440 pixels udvider dit arbejdsområde 1500 R-krumning reducerer øjenbelastning og gør lange arbejdssessioner mere behagelige Indbygget kamera, mikrofon og IR-sensor muliggør AI-konferencer USB-C, DisplayPort, HDMI og Ethernet forenkler video- og netværkstilslutning 99 % sRGB og Low Blue Light-certificeret for nøjagtig og behagelig visning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 9E0Z2A5#ABB
EAN: 0197961413670
Varenr.: 5020046657
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" HP 534pm Series 5 Pro - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 100W USB-C - KVM switch
4.417 kr
Til butik
34" HP 534pm Series 5 Pro - 3440x1440 (UWQHD) - 100Hz - VA - 100W USB-C - KVM switch billede

Produktinformation

HP 534pm Series 5 Pro monitor leverer en immersiv ultrawide arbejdsoplevelse og klar videokonference med VA-kontrast og indbygget webcam til effektiv multitasking. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringsfrekvens: 100Hz Paneltype: VA Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C med 100W USB-C Power Delivery, Ethernet, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: Indbygget 5MP webcam; KVM switch; USB 3.2 Gen 1 hub; Omgivende lyssensor; Indbygget Ethernet Højt kontrastforhold og integrerede samarbejdsværktøjer effektiviserer multitasking og hybride møder i dagligdagen.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 9E0Z2A5#ABB
EAN: 0197961413670
Varenr.: 3376140
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 534pm 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort USB-C 100Hz
4.619 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 534pm - Series 5 Pro - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 WQHD @ 100 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - jet black, naturligt sølv (stander)
4.752 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 534pm - Series 5 Pro - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 WQHD @ 100 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - jet black, naturligt sølv (stander) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 534pm - Series 5 Pro - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 WQHD @ 100 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - jet black, naturligt sølv (stander) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK4.374 kr4.460,25 krKøb
2Proshop DK4.417 kr4.417 krKøb
3CompuMail DK4.619 kr4.619 krKøb
4CS MEGASTORE DK4.752 kr4.752 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 534pm - Series 5 Pro - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 WQHD @ 100 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - jet black, naturligt sølv (stander)

PriceData har fulgt prisen på HP 534pm - Series 5 Pro - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 WQHD @ 100 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - jet black, naturligt sølv (stander) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 4.152 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 4.924 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.500 kr.

Den nuværende pris på 4.374 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for HP 534pm - Series 5 Pro - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 WQHD @ 100 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - jet black, naturligt sølv (stander). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for HP 534pm - Series 5 Pro - LED-skærm - kurvet - 34 - 3440 x 1440 WQHD @ 100 Hz - VA - 400 cd/m² - 4000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - jet black, naturligt sølv (stander) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 20264.374 kr163 kr (4%)
7. maj 20264.537 kr163 kr (4%)
28. apr. 20264.374 kr283 kr (6%)
26. apr. 20264.657 kr1 kr (0%)
25. apr. 20264.658 kr10 kr (0%)
24. apr. 20264.668 kr112 kr (2%)
23. apr. 20264.780 kr174 kr (4%)
22. apr. 20264.606 kr36 kr (1%)
21. apr. 20264.570 kr63 kr (1%)
13. apr. 20264.507 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret