Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP 527sa 27 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz Skærm - GEEKD.dk

Hewlett-PackardComputerskærmeEAN: 0197498944722
Pris fra 1.379 krtil 1.589 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.312 kr 22. apr.

Sammenlign priser på HP 527sa 27 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz Skærm - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1379 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 527sa 27 IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz
1.379 kr
Til butik
HP 527sa 27 IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz billede

Produktinformation

HP 527sa 27 IPS Skærm Oplev en visuel fornøjelse med HP 527sa, en 27-tommers IPS skærm med en imponerende Full HD opløsning på 1920 x 1080. Denne skærm tilbyder livlige farver og dybe kontraster, så du kan nyde alt fra film til spil med en fantastisk bill...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: TV & Lyd
EAN: 0197498944722
Varenr.: 106859
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 527sa Series 5 27" IPS 1920 x 1080 HDMI VGA 100 Hz Hvid
1.379 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" HP 527sa - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS
1.488 kr
Til butik
27" HP 527sa - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

HP 527sa monitor kombinerer pålidelig produktivitet og medieoplevelse med et IPS-panel for præcise farver og brede betragtningsvinkler. Størrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutning: 2x HDMI, VGA Særlige funktioner: HP Eye Ease; Flicker-Free; Low Blue Light; ENERGY STAR; EPEAT Silver Ergonomisk vippefunktion og øjenkomfortteknologier reducerer træthed, mens stabil billedkvalitet og kontrast understøtter produktiv multitasking og behagelig medieafspilning.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 94F48E9#ABB
EAN: 0197498944722
Varenr.: 3280297
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
HP 527sa 27 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz Skærm - GEEKD.dk
1.589 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 527sa 27 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 527sa 27 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop1.379 kr1.379 krKøb
2CompuMail DK1.379 kr1.379 krKøb
3Proshop DK1.488 kr1.488 krKøb
4Geekd1.589 kr1.589 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 527sa 27 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz Skærm - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på HP 527sa 27 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz Skærm - GEEKD.dk i 167 dage. Laveste pris i perioden er 1.083 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 1.415 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.315 kr.

Den nuværende pris på 1.379 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for HP 527sa 27 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz Skærm - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for HP 527sa 27 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 100Hz Skærm - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.379 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.378 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.379 kr36 kr (3%)
19. maj 20261.415 kr26 kr (2%)
18. maj 20261.389 kr10 kr (1%)
16. maj 20261.379 kr10 kr (1%)
15. maj 20261.389 kr10 kr (1%)
13. maj 20261.379 kr31 kr (2%)
9. maj 20261.348 kr31 kr (2%)
7. maj 20261.379 kr31 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret