Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP 327pf - Series 3 Pro - LED-skærm - 27 (26.96 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort

Hewlett-PackardComputerskærmeEAN: 0198828043597
Pris fra 974 krtil 1.249 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 275 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP 327pf - Series 3 Pro - LED-skærm - 27 (26.96 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 974 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Series 3 Pro 27 inch FHD Monitor - 327pf 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz
974 kr
Til butik
HP Series 3 Pro 27 inch FHD Monitor - 327pf 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz billede

Produktinformation

HP 327pf - Series 3 Pro - LED-skærm - 27" (26.96" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B0CG3UT#ABB
EAN: 0198828043597
Varenr.: 1003378838
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" HP 327pf Series 3 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS
1.042 kr
Til butik
27" HP 327pf Series 3 Pro - 1920x1080 (FHD) - 100Hz - IPS billede

Produktinformation

HP 327pf Series 3 Pro monitor leverer pålidelig, daglig produktivitet med et IPS-panel for nøjagtige farver og jævn bevægelse. Størrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 100Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, VGA, DisplayPort Særlige funktioner: Tilt; Antirefleksbelægning; TCO-certificeret Balanceret farvepræstation og ergonomisk tilt-støtte sikrer komfortabel og pålidelig brug til kontoropgaver, medieafspilning og daglig multitasking.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: B0CG3UT#ABB
EAN: 0198828043597
Varenr.: 3383213
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 327pf - Series 3 Pro - LED-skærm - 27 (26.96 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort
1.093 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP Series 3 Pro 27" FHD skærm 100 Hz (327pf) - IPS, HDMI/DP/VGA
-30%1.119 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP Series 3 Pro 27" FHD skærm 100 Hz (327pf) - IPS, HDMI/DP/VGA
-30%1.139 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Series 3 Pro 27 inch FHD Monitor - 327pf 27 IPS 1920 x 1080 (Full HD) DisplayPort HDMI 100 Hz
1.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 327pf - Series 3 Pro - LED-skærm - 27 (26.96 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 327pf - Series 3 Pro - LED-skærm - 27 (26.96 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK974 kr974 krKøb
2Proshop DK1.042 kr1.042 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.093 kr1.093 krKøb
4Boligcenter DK1.119 kr1.119 krKøb
5Vivas DK1.139 kr1.208 krKøb
6Ultrashop1.249 kr1.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 327pf - Series 3 Pro - LED-skærm - 27 (26.96 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort

PriceData har fulgt prisen på HP 327pf - Series 3 Pro - LED-skærm - 27 (26.96 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 974 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 1.453 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.134 kr.

Den nuværende pris på 974 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for HP 327pf - Series 3 Pro - LED-skærm - 27 (26.96 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for HP 327pf - Series 3 Pro - LED-skærm - 27 (26.96 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026974 kr20 kr (2%)
22. maj 2026994 kr20 kr (2%)
13. maj 20261.014 kr129 kr (11%)
8. maj 20261.143 kr85 kr (8%)
7. maj 20261.058 kr85 kr (7%)
25. apr. 20261.143 kr12 kr (1%)
19. apr. 20261.155 kr4 kr (0%)
18. apr. 20261.159 kr101 kr (10%)
7. apr. 20261.058 kr241 kr (19%)
4. apr. 20261.299 kr241 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret