Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP 324pv - Series 3 Pro - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - sort

Pris fra 1.008 krtil 1.169 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 161 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 936 kr 18. apr.

Sammenlign priser på HP 324pv - Series 3 Pro - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1008 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Series 3 Pro 23.8 inch FHD Monitor - 324pv 24" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100 Hz
1.008 kr
Til butik
HP Series 3 Pro 23.8 inch FHD Monitor - 324pv 24" VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100 Hz billede

Produktinformation

HP 324pv - Series 3 Pro - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 9U5C1AA#ABB
EAN: 0198122210350
Varenr.: 1002330935
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 324pv - Series 3 Pro - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - sort
1.027 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP Series 3 Pro 324pv 23,8" FHD skærm - VA, 100 Hz, HDMI/VGA
1.059 kr
Til butik
HP Series 3 Pro 324pv 23,8" FHD skærm - VA, 100 Hz, HDMI/VGA billede

Produktinformation

HP 324pv - Series 3 Pro - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - sortUdvid dit synsfelt, og bliv mere produktiv med yderligere 23,8" arbejdsplads på denne FHD-skærm. Arbejd komfortabelt med en skarp, elegant skærm med et enkelt design, så du kan få mere fra hånden hver dag.GenereltBacklight-teknologi: Kantbelyst LEDDiagonal størrelse: 24"Dimensioner (B x D x H): 53.89 cm x 18.05 cm x 39.79 cm - med standerEgenskaber: 3-sidet mikrokant8-bit(6-bit + FRC) Color DepthHP Eye EaseEnergiklasse: Klasse DEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1989028Farve: SortFarve support: 16,7 millioner farverFarvespektrum: 72% NTSCFormatforhold: 16:9Kontrastforhold: 3000:1Lodret opdateringshastighed: 50 - 100 HzLodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 250 cd/m²Paneltype: VAPixel Pitch: 0.27 mmPixel pr. tomme: 93Responstid: 5 ms (grå-til-grå med overdrive)Skærmbelægning: Blændfri3H Hard CoatingDis 25 %Skærmtype: LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriksStandard opløsning: Full HD (1080p) 1920 x 1080 ved 100 HzSynlig diameter: 23.8"Vandret opdateringshastighed: 30 - 115 kHzVandret synsvinkel: 178Vægt: 3.56 kg<...

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme
Vægt: 5.54g
EAN: 0198122210350
Varenr.: 2136401
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP Series 3 Pro 324pv 23,8" FHD skærm - VA, 100 Hz, HDMI/VGA
1.079 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24" HP 324pv
1.112 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Hp 324pv Series 3 Pro 23.8 tommer 1920 × 1080pixels Va 16:9 100hz
1.124 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Series 3 Pro 23.8 inch FHD Monitor - 324pv 24 VA 1920 x 1080 (Full HD) HDMI 100 Hz
1.169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 324pv - Series 3 Pro - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 324pv - Series 3 Pro - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.008 kr1.008 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.027 kr1.027 krKøb
3Boligcenter DK1.059 kr1.059 krKøb
4Vivas DK1.079 kr1.148 krKøb
5Proshop DK1.112 kr1.112 krKøb
6Dustin DK1.124 kr1.210,25 krKøb
7Ultrashop1.169 kr1.169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 324pv - Series 3 Pro - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - sort

PriceData har fulgt prisen på HP 324pv - Series 3 Pro - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 936 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 1.436 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.182 kr.

Den nuværende pris på 1.008 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for HP 324pv - Series 3 Pro - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for HP 324pv - Series 3 Pro - LED-skærm - 24 (23.8 til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - VA - 250 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - HDMI, VGA - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.008 kr8 kr (1%)
28. maj 20261.016 kr5 kr (0%)
27. maj 20261.011 kr26 kr (3%)
24. maj 2026985 kr9 kr (1%)
23. maj 2026976 kr9 kr (1%)
22. maj 2026985 kr11 kr (1%)
21. maj 2026974 kr39 kr (4%)
19. maj 20261.013 kr14 kr (1%)
16. maj 2026999 kr9 kr (1%)
22. apr. 2026990 kr136 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret