Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP 308 - 2 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - boks - blækpatron - for P/N: 714L9B#686, A24HNB#UUG

Pris fra 245 krtil 364 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 119 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 243 kr 5. apr.

Sammenlign priser på HP 308 - 2 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - boks - blækpatron - for P/N: 714L9B#686, A24HNB#UUG og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 245 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 308 / 6L6S6UE - 2-Pack Black and Color (Cyan Magenta Yellow) Ink
245 kr
Til butik
HP 308 / 6L6S6UE - 2-Pack Black and Color (Cyan Magenta Yellow) Ink billede

Produktinformation

2 pakker, sort, gul, cyan, magenta, original, boks, blækpatron, for P/N: 714L9B#686

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 6L6S6UE
EAN: 0196786390135
Varenr.: 3346019
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 308 - 2 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - boks - blækpatron - for P/N: 714L9B#686, A24HNB#UUG
269 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 308 Sort Gul Cyan Magenta Blæk
270 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatroner HP 308 - sort, cyan, magenta, gul - 2-pak
299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatroner HP 308 - sort, cyan, magenta, gul - 2-pak
319 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 308 Sort Gul Cyan Magenta Blæk
349 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 308 Blækpatroner Multipack sort & farve 6L6S6UE Modsvarer: N/A
-3%364 kr
Før 375 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 308 - 2 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - boks - blækpatron - for P/N: 714L9B#686, A24HNB#UUG koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 308 - 2 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - boks - blækpatron - for P/N: 714L9B#686, A24HNB#UUG koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK245 kr284 krKøb
2CS MEGASTORE DK269 kr308 krKøb
3CompuMail DK270 kr270 krKøb
4Boligcenter DK299 kr299 krKøb
5Vivas DK319 kr388 krKøb
6Ultrashop349 kr349 krKøb
7InkClub DK364 kr364 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 308 - 2 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - boks - blækpatron - for P/N: 714L9B#686, A24HNB#UUG

PriceData har fulgt prisen på HP 308 - 2 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - boks - blækpatron - for P/N: 714L9B#686, A24HNB#UUG i 180 dage. Laveste pris i perioden er 243 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 265 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 248 kr.

Den nuværende pris på 245 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for HP 308 - 2 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - boks - blækpatron - for P/N: 714L9B#686, A24HNB#UUG. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for HP 308 - 2 pakker - sort, gul, cyan, magenta - original - boks - blækpatron - for P/N: 714L9B#686, A24HNB#UUG de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026245 kr3 kr (1%)
30. maj 2026248 kr1 kr (0%)
29. maj 2026247 kr4 kr (2%)
5. apr. 2026243 kr1 kr (0%)
27. mar. 2026244 kr2 kr (1%)
25. mar. 2026246 kr1 kr (0%)
19. mar. 2026245 kr2 kr (1%)
10. mar. 2026243 kr1 kr (0%)
7. mar. 2026244 kr7 kr (3%)
6. mar. 2026251 kr12 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret