Gå til hovedindhold

Blækpatron HP 305 farve (cyan, magenta, gul) - 100 sider

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0193905429226
Pris fra 93 krtil 145 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 52 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 92 kr 25. maj

Sammenlign priser på Blækpatron HP 305 farve (cyan, magenta, gul) - 100 sider og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 93 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 305 / 3YM60AE - Tri-Color (Cyan Magenta Yellow) Ink
93 kr
Til butik
HP 305 / 3YM60AE - Tri-Color (Cyan Magenta Yellow) Ink billede

Produktinformation

4.48 ml, farve (cyan, magenta, gul), original, blækpatron, for Deskjet 23XX, 27XX, 28XX, 41XX, 42XX; DeskJet Plus 41XX; ENVY 60XX, 64XX; ENVY Pro 64XX

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 3YM60AE
EAN: 0193905429226
Varenr.: 2832970
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 305 Color Printerpatron 3YM60AE Original
94 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 305 Farve (cyan, magenta, gul) 100 sider Blæk 3YM60AE
102 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron HP 305 farve (cyan, magenta, gul) - 100 sider
119 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 305 Farve (cyan, magenta, gul) 100 sider Blæk 3YM60AE
129 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Ink Tri-color 305 2ml
-0%131 kr
Før 131,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron HP 305 farve (cyan, magenta, gul) - 100 sider
139 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 305 Blækpatron 3-farve 3YM60AE Modsvarer: N/A
145 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron HP 305 farve (cyan, magenta, gul) - 100 sider koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron HP 305 farve (cyan, magenta, gul) - 100 sider koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK93 kr132 krKøb
2Tonerland.dk94 kr94 krKøb
3CompuMail DK102 kr102 krKøb
4Boligcenter DK119 kr119 krKøb
5Ultrashop129 kr129 krKøb
6Dustin DK131 kr217,25 krKøb
7Vivas DK139 kr208 krKøb
8InkClub DK145 kr145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blækpatron HP 305 farve (cyan, magenta, gul) - 100 sider

PriceData har fulgt prisen på Blækpatron HP 305 farve (cyan, magenta, gul) - 100 sider i 175 dage. Laveste pris i perioden er 79,69 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 93 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 93 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Blækpatron HP 305 farve (cyan, magenta, gul) - 100 sider. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Blækpatron HP 305 farve (cyan, magenta, gul) - 100 sider de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202693 kr1 kr (1%)
25. maj 202692 kr1 kr (1%)
20. maj 202693 kr1 kr (1%)
19. maj 202692 kr1 kr (1%)
18. maj 202693 kr1 kr (1%)
15. maj 202692 kr1 kr (1%)
14. maj 202693 kr1 kr (1%)
13. maj 202692 kr1 kr (1%)
9. maj 202693 kr1 kr (1%)
7. maj 202692 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret