Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP 300 / CC640EE Black Ink - Blækpatron Sort

Pris fra 188 krtil 269 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 81 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP 300 / CC640EE Black Ink - Blækpatron Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 188 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 300 / CC640EE Black Ink - Blækpatron Sort
188 kr
Til butik
HP 300 / CC640EE Black Ink - Blækpatron Sort billede

Produktinformation

4 ml, sort, original, blækpatron, for Deskjet D2563, D5560, F2480, F4213, F4580; ENVY 100 D410, 11X D411, 120; Photosmart C4680

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: CC640EE
EAN: 0883585763283
Varenr.: 2132220
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 300 Sort 200 sider Blæk CC640EE
210 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron HP 300 sort - 200 sider
239 kr
Til butik
Blækpatron HP 300 sort - 200 sider billede

Produktinformation

HP Original 300-blækpatron, sort. Patron kapacitet: Standard udbytte, Sort blæk type: Pigmentbaseret blæk, Udskrivning af farver: Sort, Antal pr. pakke: 1 stk, Sort blæk sidekapacitet: 200 SiderUdskriv dokumenter med tekst og grafik i professionel kvalitet, der ikke falmer. Få nem og økonomisk udskrivning og brugervenlige funktioner, der giver dig mulighed for at udskrive et vigtigt job, også selvom blækket er ved at være opbrugt, da du nemt kan genbestille og genbruge.Designet til at virke første gang og hver eneste gangDu kan være helt sikker på, at de originale HP-patroner giver ensartet kvalitet og førsteklasses ydelse.Kvalitetsudskrifter, som du kan være stolt overDu får førsteklasses udskriftskvalitet med de originale HP-patroner, der er designet til at give levende farver, skarp tekst og dyb sort, så udskrifterne virkelig gør indtryk.Det miljømæssigt rigtige valgUdskriv med ro i sindet – de originale HP-patroner er designet, se de nemt kan genanvendes, hvilket mindsker mængden af affald og gavner miljøet.Bedre sammen. Bedre resultaterOriginale HP-patroner er de eneste patroner, der er udviklet sammen med HP-printere, så de giver god kvalitet, ensartede resultater og ensartet ydelse.Skarp tekst og grafikUdskriv hverdagsdokumenter, der ser supergodt ud med skarp tekst og grafik, med originalt HP-blæk.Muligheder for stor kapacitet og pakke med 2 patronerUdskriv 3 gange så mange sort-hvide sider og 2 gange så mange farvesider med valgfrie blækpatroner med høj kapacitet. Udskriv flere sider, og udskift patron mindre hyppigt med HP-standardblækpatroner. Eller køb en praktisk pakke med 2.GenereltBredde ved forsendelse: 11.6 cmDybde ved forsendelse: 11.5 cmHøjde ved forsendelse: 3.6 cmVægt ved forsendelse:

Produktspecifikationer

Kategori: Blækpatroner
Vægt: 0.05g
EAN: 0883585763283
Varenr.: 1811232
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron HP 300 sort - 200 sider
259 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 300 Sort 200 sider Blæk CC640EE
269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 300 / CC640EE Black Ink - Blækpatron Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 300 / CC640EE Black Ink - Blækpatron Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK188 kr227 krKøb
2CompuMail DK210 kr210 krKøb
3Boligcenter DK239 kr239 krKøb
4Vivas DK259 kr328 krKøb
5Ultrashop269 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 300 / CC640EE Black Ink - Blækpatron Sort

PriceData har fulgt prisen på HP 300 / CC640EE Black Ink - Blækpatron Sort i 130 dage. Laveste pris i perioden er 188 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 201 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 192 kr.

Den nuværende pris på 188 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for HP 300 / CC640EE Black Ink - Blækpatron Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for HP 300 / CC640EE Black Ink - Blækpatron Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026188 kr1 kr (1%)
27. mar. 2026189 kr1 kr (1%)
5. mar. 2026188 kr13 kr (6%)
27. feb. 2026201 kr6 kr (3%)
26. feb. 2026195 kr6 kr (3%)
19. feb. 2026201 kr13 kr (7%)
18. feb. 2026188 kr1 kr (1%)
23. jan. 2026189 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret