Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP 300 bläckpatroner 1 styck Original Standardavkastning Cyan, Magenta, Gul

Pris fra 221 krtil 329 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 108 kr (33% besparelse)

Sammenlign priser på HP 300 bläckpatroner 1 styck Original Standardavkastning Cyan, Magenta, Gul og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 221 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 300 Farve Blækpatron Original
221 kr
Til butik
HP 300 Farve Blækpatron Original billede

Produktinformation

HP 300 Farve Blækpatron Original HP Farve Blækpatron Nr.300 (CC643EE)

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: HP Photosmart C4795
EAN: 0883585763511
Varenr.: CC643EE
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 300 Farve (cyan, magenta, gul) 165 sider Blæk CC643EE
253 kr
Til butik
HP 300 Farve (cyan, magenta, gul) 165 sider Blæk CC643EE billede

Produktinformation

HP Original 300-blækpatron, trefarvet. Farveblæktype: Farvebaseret blæk, Patron kapacitet: Standard udbytte, Farve blæk sidekapacitet: 165 Sider, Udskrivning af farver: Blå, Magenta, Gul, Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CC643EE
EAN: 0883585763511
Varenr.: 987684486
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron farve HP 300 - cyan, magenta, gul (165 sider)
289 kr
Til butik
Blækpatron farve HP 300 - cyan, magenta, gul (165 sider) billede

Produktinformation

HP Original 300-blækpatron, trefarvet. Farveblæktype: Farvebaseret blæk, Patron kapacitet: Standard udbytte, Farve blæk sidekapacitet: 165 Sider, Udskrivning af farver: Blå, Magenta, Gul, Antal pr. pakke: 1 stkUdskriv tekstdokumenter og livfulde farvebilleder i høj kvalitet, der modstår falmning. Få nem og økonomisk udskrivning og brugervenlige funktioner, der giver dig mulighed for at færdiggøre udskrivning af et vigtigt job, også selvom blækket er ved at være opbrugt, fordi du nemt kan genbestille og genbruge.Designet til at virke første gang og hver eneste gangDu kan være helt sikker på, at de originale HP-patroner giver ensartet kvalitet og førsteklasses ydelse.Kvalitetsudskrifter, som du kan være stolt overDu får førsteklasses udskriftskvalitet med de originale HP-patroner, der er designet til at give levende farver, skarp tekst og dyb sort, så udskrifterne virkelig gør indtryk.Det miljømæssigt rigtige valgUdskriv med ro i sindet – de originale HP-patroner er designet, se de nemt kan genanvendes, hvilket mindsker mængden af affald og gavner miljøet.Bedre sammen. Bedre resultaterOriginale HP-patroner er de eneste patroner, der er udviklet sammen med HP-printere, så de giver god kvalitet, ensartede resultater og ensartet ydelse.Skarp tekst og grafikUdskriv hverdagsdokumenter, der ser supergodt ud med skarp tekst og grafik, med originalt HP-blæk.Muligheder for stor kapacitet og pakke med 2 patronerUdskriv 3 gange så mange sort-hvide sider og 2 gange så mange farvesider med valgfrie blækpatroner med høj kapacitet. Udskriv flere sider, og udskift patron mindre hyppigt med HP-standardblækpatroner. Eller køb en praktisk pakke med 2.GenereltBredde ved forsendelse: 11.6 cmDybde ved forsendelse: 11.5 cmHøjde ved forsendelse: 3.6...

Produktspecifikationer

Kategori: Blækpatroner
Vægt: 0.05g
EAN: 0883585763511
Varenr.: 1811199
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP 300 bläckpatroner 1 styck Original Standardavkastning Cyan, Magenta, Gul
-24%305 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron farve HP 300 - cyan, magenta, gul (165 sider)
309 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 300 Farve (cyan, magenta, gul) 165 sider Blæk CC643EE
329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 300 bläckpatroner 1 styck Original Standardavkastning Cyan, Magenta, Gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 300 bläckpatroner 1 styck Original Standardavkastning Cyan, Magenta, Gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk221 kr221 krKøb
2CompuMail DK253 kr253 krKøb
3Boligcenter DK289 kr289 krKøb
4Teknikproffset DK305 kr354 krKøb
5Vivas DK309 kr378 krKøb
6Ultrashop329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 300 bläckpatroner 1 styck Original Standardavkastning Cyan, Magenta, Gul

PriceData har fulgt prisen på HP 300 bläckpatroner 1 styck Original Standardavkastning Cyan, Magenta, Gul i 177 dage. Laveste pris i perioden er 221 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 253 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 237 kr.

Den nuværende pris på 221 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for HP 300 bläckpatroner 1 styck Original Standardavkastning Cyan, Magenta, Gul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for HP 300 bläckpatroner 1 styck Original Standardavkastning Cyan, Magenta, Gul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 2026221 kr32 kr (13%)
6. feb. 2026253 kr32 kr (14%)
23. dec. 2025221 kr32 kr (13%)
22. dec. 2025253 kr32 kr (14%)
10. dec. 2025221 kr32 kr (13%)
9. dec. 2025253 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret