Gå til hovedindhold

HP 235 Slim - Mus - optisk - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort

HPMus og trackballsEAN: 0198122956425
Pris fra 131 krtil 199 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 68 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 84 kr 24. mar.

Sammenlign priser på HP 235 Slim - Mus - optisk - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 131 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 235 Slim Optisk Trådløs Sort
131 kr
Til butik
HP 235 Slim Optisk Trådløs Sort billede

Produktinformation

HP 235 Slim - Mus - optisk - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 4E407UT#AC3
EAN: 0198122956425
Varenr.: 1002507671
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 235 Slim - Mus - optisk - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort
134 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløs mus HP 235 Slim - sort, 1600 DPI
-14%179 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløs mus HP 235 Slim - sort, 1600 DPI billede

Produktinformation

Slank trådløs mus til hverdag og kontorHP 235 Slim Wireless Mouse er en let og elegant trådløs mus til arbejde og studier. Den ambidextrous formfaktor gør den behagelig for både højre- og venstrehåndede, mens 2,4 GHz-forbindelsen giver stabil styring uden kabelrod. Med 1.600 DPI får du præcis markørkontrol i dokumenter, regneark og på nettet.Praktisk ydeevne - klar til brugMusen leveres med USB Type‑A-modtager og batteri, så du kan komme i gang med det samme. En driftstid på op til 18 måneder pr. AA‑batteri og en rækkevidde på 10 m giver fleksibel brug ved skrivebordet eller mødebordet. Den sorte, diskrete finish passer ind i ethvert setup - hjemme eller på kontoret.Forbindelse: RF 2,4 GHz med USB Type‑A nano-modtagerBevægelsesteknologi: OptiskOpløsning: 1.600 DPIKnapper: 3 + scrolhjulFormfaktor: AmbidextrousFormål: KontorRækkevidde: 10 mStrømkilde: 1 × AA-batteri (inkluderet)Batterilevetid: Op til 18 månederUnderstøttede systemer: Windows 10, Windows 11Mål (H × B × D): 3,62 × 6,33 × 11,5 cmVægt: 0,060 kgFarve: SortPakning: 1 stk., modtager og batteri inkl....

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Computer mus
Vægt: 0.13g
EAN: 0198122956425
Varenr.: 1888634
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 235 Slim - Mus - Optisk - 3 knapper - Sort
192 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløs mus HP 235 Slim - sort, 1600 DPI
-13%199 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 235 SLIM WRLS MOUSE
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 235 Slim - Mus - optisk - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 235 Slim - Mus - optisk - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK131 kr131 krKøb
2CS MEGASTORE DK134 kr173 krKøb
3Boligcenter DK179 kr179 krKøb
4Proshop DK192 kr231 krKøb
5Vivas DK199 kr278 krKøb
6Ultrashop199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 235 Slim - Mus - optisk - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort

PriceData har fulgt prisen på HP 235 Slim - Mus - optisk - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 84 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 151 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 116 kr.

Den nuværende pris på 131 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for HP 235 Slim - Mus - optisk - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for HP 235 Slim - Mus - optisk - 3 knapper - trådløs - 2.4 GHz - trådløs modtager (USB) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026131 kr3 kr (2%)
21. maj 2026134 kr10 kr (7%)
20. maj 2026144 kr13 kr (10%)
14. maj 2026131 kr7 kr (6%)
12. maj 2026124 kr7 kr (5%)
19. apr. 2026131 kr17 kr (11%)
13. apr. 2026148 kr3 kr (2%)
10. apr. 2026151 kr37 kr (32%)
8. apr. 2026114 kr30 kr (36%)
24. mar. 202684 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret