Gå til hovedindhold

HP 230 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Engelsk - hvid - for HP 24 Laptop 14, 14s, 15, 15s, 17 Pavilion 24, 27 Pavilion Laptop 13, 14,

HPTastaturerEAN: 0195908430865
Pris fra 291 krtil 449 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 158 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 284 kr 1. jun.

Sammenlign priser på HP 230 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Engelsk - hvid - for HP 24 Laptop 14, 14s, 15, 15s, 17 Pavilion 24, 27 Pavilion Laptop 13, 14, og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 291 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 230 - Tastatur & Mus sæt - Engelsk - Hvid
291 kr
Til butik
HP 230 - Tastatur & Mus sæt - Engelsk - Hvid billede

Produktinformation

Sæt med mus og tastatur, trådløs, 2.4 GHz, QWERTY, engelsk, hvid, for HP 24; Laptop 14, 14s, 15, 15s, 17; Pavilion 24, 27; Pavilion Laptop 13, 14, 15

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: 3L1F0AA#ABB
EAN: 0195908430865
Varenr.: 3422149
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 230 Sæt med mus og tastatur Trådløs
313 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 230 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Engelsk - hvid - for HP 24 Laptop 14, 14s, 15, 15s, 17 Pavilion 24, 27 Pavilion Laptop 13, 14,
320 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst tastatur og mus - HP 230, hvid
-3%359 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst tastatur og mus - HP 230, hvid
-3%379 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 230 Wireless Mouse and
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 230 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Engelsk - hvid - for HP 24 Laptop 14, 14s, 15, 15s, 17 Pavilion 24, 27 Pavilion Laptop 13, 14, koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 230 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Engelsk - hvid - for HP 24 Laptop 14, 14s, 15, 15s, 17 Pavilion 24, 27 Pavilion Laptop 13, 14, koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK291 kr330 krKøb
2CompuMail DK313 kr313 krKøb
3CS MEGASTORE DK320 kr359 krKøb
4Boligcenter DK359 kr359 krKøb
5Vivas DK379 kr458 krKøb
6Ultrashop449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 230 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Engelsk - hvid - for HP 24 Laptop 14, 14s, 15, 15s, 17 Pavilion 24, 27 Pavilion Laptop 13, 14,

PriceData har fulgt prisen på HP 230 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Engelsk - hvid - for HP 24 Laptop 14, 14s, 15, 15s, 17 Pavilion 24, 27 Pavilion Laptop 13, 14, i 180 dage. Laveste pris i perioden er 284 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 479 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 331 kr.

Den nuværende pris på 291 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for HP 230 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Engelsk - hvid - for HP 24 Laptop 14, 14s, 15, 15s, 17 Pavilion 24, 27 Pavilion Laptop 13, 14,. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for HP 230 - Tastatur og mus-sæt - trådløs - 2.4 GHz - Engelsk - hvid - for HP 24 Laptop 14, 14s, 15, 15s, 17 Pavilion 24, 27 Pavilion Laptop 13, 14, de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 2026291 kr7 kr (2%)
1. jun. 2026284 kr5 kr (2%)
30. maj 2026289 kr5 kr (2%)
28. maj 2026284 kr1 kr (0%)
27. maj 2026285 kr3 kr (1%)
26. maj 2026288 kr1 kr (0%)
24. maj 2026289 kr1 kr (0%)
14. maj 2026290 kr28 kr (9%)
13. maj 2026318 kr1 kr (0%)
8. maj 2026319 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret