Gå til hovedindhold

HP 213Y - Særlig høj ydelse - sort - original - LaserJet - tonerpatron (W2130Y) - for Color LaserJet Enterprise 67XX, MFP 5800 LaserJet Enterprise F

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0196337061439
Pris fra 2.585 krtil 3.404 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 819 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP 213Y - Særlig høj ydelse - sort - original - LaserJet - tonerpatron (W2130Y) - for Color LaserJet Enterprise 67XX, MFP 5800 LaserJet Enterprise F og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2585 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 213Y - Særlig høj ydelse - sort - original - LaserJet - tonerpatron (W2130Y) - for Color LaserJet Enterprise 67XX, MFP 5800 LaserJet Enterprise F
2.585 kr
Til butik
HP 213Y - Særlig høj ydelse - sort - original - LaserJet - tonerpatron (W2130Y) - for Color LaserJet Enterprise 67XX, MFP 5800  LaserJet Enterprise F billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere
Farve: 1
Artikel nr.: W2130Y
EAN: 0196337061439
Varenr.: 9876657
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 213Y / W2130Y - Black Toner - Extra High Yield
2.585 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 213Y Sort 18000 sider Toner
2.887 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Toner til HP - 213Y sort, særlig høj ydelse (18.000 sider)
-3%2.899 kr
Før 2.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toner til HP - 213Y sort, særlig høj ydelse (18.000 sider)
-3%2.919 kr
Før 3.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 213Y Sort 18000 sider Toner
2.959 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Black 213y 18k - Color Laserjet Enterprise 5800
2.994 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Toner W2130Y 213Y Sort
-9%3.404 kr
Før 3.729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 213Y - Særlig høj ydelse - sort - original - LaserJet - tonerpatron (W2130Y) - for Color LaserJet Enterprise 67XX, MFP 5800 LaserJet Enterprise F koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 213Y - Særlig høj ydelse - sort - original - LaserJet - tonerpatron (W2130Y) - for Color LaserJet Enterprise 67XX, MFP 5800 LaserJet Enterprise F koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.585 kr2.585 krKøb
2Proshop DK2.585 kr2.585 krKøb
3CompuMail DK2.887 kr2.887 krKøb
4Boligcenter DK2.899 kr2.899 krKøb
5Vivas DK2.919 kr2.988 krKøb
6Ultrashop2.959 kr2.959 krKøb
7Dustin DK2.994 kr3.080,25 krKøb
8Teknikproffset DK3.404 kr3.483 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 213Y - Særlig høj ydelse - sort - original - LaserJet - tonerpatron (W2130Y) - for Color LaserJet Enterprise 67XX, MFP 5800 LaserJet Enterprise F

PriceData har fulgt prisen på HP 213Y - Særlig høj ydelse - sort - original - LaserJet - tonerpatron (W2130Y) - for Color LaserJet Enterprise 67XX, MFP 5800 LaserJet Enterprise F i 170 dage. Laveste pris i perioden er 2.531 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 2.643 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.588 kr.

Den nuværende pris på 2.585 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for HP 213Y - Særlig høj ydelse - sort - original - LaserJet - tonerpatron (W2130Y) - for Color LaserJet Enterprise 67XX, MFP 5800 LaserJet Enterprise F. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for HP 213Y - Særlig høj ydelse - sort - original - LaserJet - tonerpatron (W2130Y) - for Color LaserJet Enterprise 67XX, MFP 5800 LaserJet Enterprise F de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 20262.585 kr45 kr (2%)
20. apr. 20262.630 kr45 kr (2%)
14. apr. 20262.585 kr1 kr (0%)
11. apr. 20262.586 kr1 kr (0%)
1. apr. 20262.585 kr1 kr (0%)
31. mar. 20262.586 kr1 kr (0%)
27. mar. 20262.585 kr1 kr (0%)
26. mar. 20262.586 kr1 kr (0%)
25. mar. 20262.585 kr58 kr (2%)
21. mar. 20262.643 kr58 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret