Gå til hovedindhold

HP 213A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (W2131A) - for Color LaserJet Enterprise 5700dn, 6700dn, MFP 5800dn, MFP 6800dn

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0195122822538
Pris fra 1.399 krtil 1.681 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 282 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP 213A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (W2131A) - for Color LaserJet Enterprise 5700dn, 6700dn, MFP 5800dn, MFP 6800dn og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1399 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 213A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (W2131A) - for Color LaserJet Enterprise 5700dn, 6700dn, MFP 5800dn, MFP 6800dn
1.399 kr
Til butik
HP 213A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (W2131A) - for Color LaserJet Enterprise 5700dn, 6700dn, MFP 5800dn, MFP 6800dn billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere
Farve: 1
Artikel nr.: W2131A
EAN: 0195122822538
Varenr.: 9876659
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 213A / W2131A - Cyan Toner
1.549 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 213A Tonerkassette Cyan W2131A Modsvarer: N/A
1.595 kr
Til butik
HP HP 213A Tonerkassette Cyan W2131A Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Tonerkassetten fra HP er en originalkassette, som er tilpasset din laserprinter. Den leverer knivskarpe detaljer og klare, levende farver hver gang. Du får resultater af ensartet høj kvalitet, uanset om du printer præsentationer, rapporter, fotos, diagrammer eller andre dokumenter, som kræver nøjagtig farvegengivelse.Knivskarp tekst og grafik med professionelle resultaterKlare og levende farver med glidende farveovergangeUdskrifterne er holdbare og modstandsdygtige over tid Passer til følgende printere: Color LaserJet Enterprise 5700;Color LaserJet Enterprise 5700 dn;Color LaserJet Enterprise 5700 Series;Color LaserJet Enterprise 6700;Color LaserJet Enterprise 6700 dn;Color LaserJet Enterprise 6701;Color LaserJet Enterprise 6701 dn;Color LaserJet Enterprise Flow MFP 5800 zf;Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6800 Series;Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6800 zf;Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6800 zfsw;Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6800 zfw +;Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6800 zfw plus;Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6801;Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6801 Series;Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6801 zfsw;Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6801 zfw +;Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6801 zfw plus;Color LaserJet Enterprise MFP 5800;Color LaserJet Enterprise MFP 5800 dn;Color LaserJet Enterprise MFP 5800 Series;Color LaserJet Enterprise MFP 6800;Color LaserJet Enterprise MFP 6800 dn;Color LaserJet Enterprise MFP 6800 Series;Color LaserJet Enterprise X 650 Series;Color LaserJet Enterprise X 654;Color LaserJet Enterprise X 654 dn;Color LaserJet Enterprise X 654 Series;Color LaserJet Enterprise X 65400 Series;Color LaserJet Enterprise X 65455 dn;Color LaserJet Enterprise X 65465 dn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Toner
EAN: 0195122822538
Varenr.: W2131A
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Cyan 213a 3k - Color Laserjet Enterprise 5800
-0%1.681 kr
Før 1.681,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 213A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (W2131A) - for Color LaserJet Enterprise 5700dn, 6700dn, MFP 5800dn, MFP 6800dn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 213A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (W2131A) - for Color LaserJet Enterprise 5700dn, 6700dn, MFP 5800dn, MFP 6800dn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.399 kr1.399 krKøb
2Proshop DK1.549 kr1.549 krKøb
3InkClub DK1.595 kr1.595 krKøb
4Dustin DK1.681 kr1.767,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 213A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (W2131A) - for Color LaserJet Enterprise 5700dn, 6700dn, MFP 5800dn, MFP 6800dn

PriceData har fulgt prisen på HP 213A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (W2131A) - for Color LaserJet Enterprise 5700dn, 6700dn, MFP 5800dn, MFP 6800dn i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.329 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 1.595 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.466 kr.

Den nuværende pris på 1.399 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for HP 213A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (W2131A) - for Color LaserJet Enterprise 5700dn, 6700dn, MFP 5800dn, MFP 6800dn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for HP 213A - Cyan - original - LaserJet - tonerpatron (W2131A) - for Color LaserJet Enterprise 5700dn, 6700dn, MFP 5800dn, MFP 6800dn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20261.399 kr101 kr (7%)
19. maj 20261.500 kr49 kr (3%)
14. maj 20261.549 kr46 kr (3%)
5. maj 20261.595 kr6 kr (0%)
2. maj 20261.589 kr70 kr (5%)
30. apr. 20261.519 kr30 kr (2%)
16. apr. 20261.549 kr15 kr (1%)
6. mar. 20261.534 kr7 kr (0%)
25. feb. 20261.541 kr8 kr (1%)
21. feb. 20261.549 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret