Gå til hovedindhold

HP 212A - Magenta - original - LaserJet - tonerpatron (W2123A) - for Color LaserJet Enterprise M555, MFP M578 LaserJet Enterprise Flow MFP M578

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0194441428889
Pris fra 1.805 krtil 2.181 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 376 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.777 kr 22. maj

Sammenlign priser på HP 212A - Magenta - original - LaserJet - tonerpatron (W2123A) - for Color LaserJet Enterprise M555, MFP M578 LaserJet Enterprise Flow MFP M578 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1805 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 212A / W2123A Magenta Toner
1.805 kr
Til butik
HP 212A / W2123A Magenta Toner billede

Produktinformation

Magenta, original, LaserJet, tonerpatron (W2123A), for Color LaserJet Enterprise MFP M578; LaserJet Enterprise Flow MFP M578

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: W2123A
EAN: 0194441428889
Varenr.: 2914390
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 212A - Magenta - original - LaserJet - tonerpatron (W2123A) - for Color LaserJet Enterprise M555, MFP M578 LaserJet Enterprise Flow MFP M578
1.840 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 212A Magenta 4500 sider Toner W2123A
1.869 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP No.212A Magenta W2123A Original
1.873 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Toner til HP - 212A Magenta 4.500 sider
-9%1.999 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toner til HP - 212A Magenta 4.500 sider
-9%2.019 kr
Før 2.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 212A Magenta 4500 sider Toner W2123A
2.129 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 212A Tonerkassette Magenta W2123A Modsvarer: N/A
2.175 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Magenta 212a 4.5k – Clj M578
-0%2.181 kr
Før 2.181,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 212A - Magenta - original - LaserJet - tonerpatron (W2123A) - for Color LaserJet Enterprise M555, MFP M578 LaserJet Enterprise Flow MFP M578 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 212A - Magenta - original - LaserJet - tonerpatron (W2123A) - for Color LaserJet Enterprise M555, MFP M578 LaserJet Enterprise Flow MFP M578 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.805 kr1.805 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.840 kr1.840 krKøb
3CompuMail DK1.869 kr1.869 krKøb
4Tonerland.dk1.873 kr1.873 krKøb
5Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
6Vivas DK2.019 kr2.088 krKøb
7Ultrashop2.129 kr2.129 krKøb
8InkClub DK2.175 kr2.175 krKøb
9Dustin DK2.181 kr2.267,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 212A - Magenta - original - LaserJet - tonerpatron (W2123A) - for Color LaserJet Enterprise M555, MFP M578 LaserJet Enterprise Flow MFP M578

PriceData har fulgt prisen på HP 212A - Magenta - original - LaserJet - tonerpatron (W2123A) - for Color LaserJet Enterprise M555, MFP M578 LaserJet Enterprise Flow MFP M578 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.777 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 1.810 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.800 kr.

Den nuværende pris på 1.805 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for HP 212A - Magenta - original - LaserJet - tonerpatron (W2123A) - for Color LaserJet Enterprise M555, MFP M578 LaserJet Enterprise Flow MFP M578. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for HP 212A - Magenta - original - LaserJet - tonerpatron (W2123A) - for Color LaserJet Enterprise M555, MFP M578 LaserJet Enterprise Flow MFP M578 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.805 kr28 kr (2%)
22. maj 20261.777 kr28 kr (2%)
8. maj 20261.805 kr5 kr (0%)
5. maj 20261.800 kr5 kr (0%)
1. maj 20261.805 kr28 kr (2%)
30. apr. 20261.777 kr23 kr (1%)
20. apr. 20261.800 kr5 kr (0%)
18. feb. 20261.805 kr3 kr (0%)
28. jan. 20261.802 kr8 kr (0%)
20. jan. 20261.810 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret