Gå til hovedindhold

HP 13X - Højtydende - sort - original - LaserJet - tonerpatron (Q2613X) - for LaserJet 1300, 1300n, 1300t, 1300xi

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0808736420396
Pris fra 352 krtil 1.676,22 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 1.324,22 kr (79% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 348 kr 25. mar.

Sammenlign priser på HP 13X - Højtydende - sort - original - LaserJet - tonerpatron (Q2613X) - for LaserJet 1300, 1300n, 1300t, 1300xi og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 352 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 13X Sort 4000 sider Toner Q2613X
352 kr
Til butik
HP 13X Sort 4000 sider Toner Q2613X billede

Produktinformation

1300 serien (4000 sider)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: Q2613X
EAN: 0808736420396
Varenr.: 55254
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 13X - Højtydende - sort - original - LaserJet - tonerpatron (Q2613X) - for LaserJet 1300, 1300n, 1300t, 1300xi
455 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 13X / Q2613X Black Toner
455 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Toner til laserprinter HP 13X sort - høj kapacitet (Original)
-33%559 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toner til laserprinter HP 13X sort - høj kapacitet (Original)
-32%579 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Toner Black LJ 1300
689 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 13X - Q2613X Sort Toner Original
957 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 13X Tonerkassette sort Q2613X Modsvarer: N/A
1.485 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Toner Sort 4k - Q2613x
1.494 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 13X Toner Q2613x Sort, 4000 Sider
1.676,22 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 13X - Højtydende - sort - original - LaserJet - tonerpatron (Q2613X) - for LaserJet 1300, 1300n, 1300t, 1300xi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 13X - Højtydende - sort - original - LaserJet - tonerpatron (Q2613X) - for LaserJet 1300, 1300n, 1300t, 1300xi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK352 kr352 krKøb
2CS MEGASTORE DK455 kr494 krKøb
3Proshop DK455 kr494 krKøb
4Boligcenter DK559 kr559 krKøb
5Vivas DK579 kr658 krKøb
6Ultrashop689 kr689 krKøb
7Tonerland.dk957 kr957 krKøb
8InkClub DK1.485 kr1.485 krKøb
9Dustin DK1.494 kr1.580,25 krKøb
10Hertels Boresko1.676,22 kr1.676,22 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 13X - Højtydende - sort - original - LaserJet - tonerpatron (Q2613X) - for LaserJet 1300, 1300n, 1300t, 1300xi

PriceData har fulgt prisen på HP 13X - Højtydende - sort - original - LaserJet - tonerpatron (Q2613X) - for LaserJet 1300, 1300n, 1300t, 1300xi i 180 dage. Laveste pris i perioden er 347 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 651 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 429 kr.

Den nuværende pris på 352 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for HP 13X - Højtydende - sort - original - LaserJet - tonerpatron (Q2613X) - for LaserJet 1300, 1300n, 1300t, 1300xi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for HP 13X - Højtydende - sort - original - LaserJet - tonerpatron (Q2613X) - for LaserJet 1300, 1300n, 1300t, 1300xi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026352 kr63 kr (15%)
7. maj 2026415 kr1 kr (0%)
6. maj 2026414 kr1 kr (0%)
2. maj 2026415 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026414 kr80 kr (16%)
8. apr. 2026494 kr146 kr (42%)
25. mar. 2026348 kr272 kr (44%)
20. mar. 2026620 kr272 kr (78%)
9. jan. 2026348 kr1 kr (0%)
31. dec. 2025347 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret