Gå til hovedindhold

House Nordic Houston Parasol - Parasol Med Hejs Og Tilt, Metalstok, Sort, Ø300 Cm

House NordicMøblerEAN: 5713917029396
Pris fra 529 krtil 649 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Houston Parasol - Parasol Med Hejs Og Tilt, Metalstok, Sort, Ø300 Cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 529 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
HOUSE NORDIC Parasol med hejs og tilt, metalstok, sort, ø300 cm
529 kr
Til butik
HOUSE NORDIC Parasol med hejs og tilt, metalstok, sort, ø300 cm billede

Produktinformation

Denne parasol med hejs og tilt kommer fra House Nordic. Parasollen er sort og designet med en elegant metalstok. En skøn parasol, der passer fint til haven og terrassen.

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Parasoller
EAN: 5713917029396
Varenr.: 111689
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Houston Parasol - Parasol Med Hejs Og Tilt, Metalstok, Sort, Ø300 Cm
549 kr
Til butik
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Houston parasol Ø300cm med tiltfunktion, hejs sort
591 kr
Til butik
Houston parasol Ø300cm med tiltfunktion, hejs sort billede

Produktinformation

Houston parasol Ø300cm med tiltfunktion, hejs sort er en Solafskærmning i Sort farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Houston parasol Ø300cm med tiltfunktion, hejs sort. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig.

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Parasoller
Størrelse: 300 cm x 243 cm
Vægt: 5.75g
Artikel nr.: 46-7701154
EAN: 5713917029396
Varenr.: 46-7701154
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Nordic - Houston Parasol - Sort - Ø:300cm
-11%649 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Houston Parasol - Parasol Med Hejs Og Tilt, Metalstok, Sort, Ø300 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Houston Parasol - Parasol Med Hejs Og Tilt, Metalstok, Sort, Ø300 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boboonline.dk529 kr529 krKøb
2Billige Bolig Møbler549 kr549 krKøb
3ebuy24 DK591 kr640 krKøb
4Bolig & Haven649 kr649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Houston Parasol - Parasol Med Hejs Og Tilt, Metalstok, Sort, Ø300 Cm

PriceData har fulgt prisen på Houston Parasol - Parasol Med Hejs Og Tilt, Metalstok, Sort, Ø300 Cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 501 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 531 kr.

Den nuværende pris på 529 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Houston Parasol - Parasol Med Hejs Og Tilt, Metalstok, Sort, Ø300 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Houston Parasol - Parasol Med Hejs Og Tilt, Metalstok, Sort, Ø300 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026529 kr20 kr (4%)
24. maj 2026549 kr20 kr (4%)
29. apr. 2026529 kr20 kr (4%)
28. apr. 2026549 kr20 kr (4%)
14. apr. 2026529 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret