Gå til hovedindhold

GPBM Nordic Housegard 6 kg pulverslukker,RØD PE6GEB-NO/DK, 43A 233B C

GPBM NordicSikkerhedshandskerEAN: 7320896000438
Pris fra 409 krtil 541,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 132,25 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Housegard 6 kg pulverslukker,RØD PE6GEB-NO/DK, 43A 233B C og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 409 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BatteryStore & More
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Housegard 6 kg pulverslukker,RØD PE6GEB-NO/DK, 43A 233B C
409 kr
Til butik
Housegard 6 kg pulverslukker,RØD PE6GEB-NO/DK, 43A 233B C billede

Produktspecifikationer

Kategori: Brandslukkere
EAN: 7320896000438
Varenr.: 6701
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Housegard 6 kg. pulverslukker. Effektklasse 43A 233B C.
496 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PULVERSLUKKER DS-EN3 6KG 43A 233B C
499,5 kr
Til butik
PULVERSLUKKER DS-EN3 6KG 43A 233B C billede

Produktinformation

Egenskaber: Producent: Housegard Brandklasse: ABC Effektivitetsklasse: 43A 233B C Anvendelsesområde: Hus, fritidsbolig, lejlighed, kontor og industri Certificering: SS-EN3, CE, Wheelmark, DNV Betegnelse: PE6GE Tekniske detaljer: Størrelse (L x H x B): 168...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HOUSEGARD
EAN: 7320896000438
Varenr.: 15844914987343
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pulverslukker ds-en3 6kg 43a 233b c
541,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Housegard 6 kg pulverslukker,RØD PE6GEB-NO/DK, 43A 233B C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Housegard 6 kg pulverslukker,RØD PE6GEB-NO/DK, 43A 233B C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BatteryStore & More409 kr409 krKøb
2CS MEGASTORE DK496 kr535 krKøb
3EL-GROSSISTEN499,5 kr499,5 krKøb
4MaintainIt541,25 kr541,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Housegard 6 kg pulverslukker,RØD PE6GEB-NO/DK, 43A 233B C

PriceData har fulgt prisen på Housegard 6 kg pulverslukker,RØD PE6GEB-NO/DK, 43A 233B C i 153 dage. Laveste pris i perioden er 409 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 496 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 455 kr.

Den nuværende pris på 409 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Housegard 6 kg pulverslukker,RØD PE6GEB-NO/DK, 43A 233B C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Housegard 6 kg pulverslukker,RØD PE6GEB-NO/DK, 43A 233B C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026409 kr87 kr (18%)
1. jun. 2026496 kr87 kr (21%)
29. maj 2026409 kr50 kr (11%)
17. maj 2026459 kr28 kr (6%)
16. maj 2026487 kr28 kr (6%)
8. maj 2026459 kr50 kr (12%)
29. apr. 2026409 kr50 kr (11%)
13. apr. 2026459 kr50 kr (12%)
8. apr. 2026409 kr65 kr (14%)
7. apr. 2026474 kr65 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret