Gå til hovedindhold

House Nordic Noto Vasketøjskurv - Vasketøjskurv, Bambus/Stof, Mørkegrå 54X33X54 Cm

House NordicVasketøjskurveEAN: 5713917021710
Pris fra 182 krtil 246 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Noto Vasketøjskurv - Vasketøjskurv, Bambus/Stof, Mørkegrå 54X33X54 Cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 182 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Fenomen.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Vasketøjskurv Noto - grå og bambus
-30%182 kr
Før 260 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vasketøjskurv Noto - grå og bambus billede

Produktinformation

Vasketøjskurv Noto i mørkgrå canvas stof og bambus detaljer i kanten, som giver kontrast til det mørke stof. Den firkantede vasketøjskurv har 2-delt låg som kan løftes op i begge ender. En fin vasketøjskurv som er rummelig og kan indeholde meget tøj. Ma...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Vasketøjskurv
EAN: 5713917021710
Varenr.: 64018
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Nordic - Noto Vasketøjskurv H54 cm
-23%199 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Nordic - Noto Vasketøjskurv H54 cm billede

Produktinformation

Den praktiske og fine vasketøjskurv til dit bryggers Kurven er lavet i bambus og stof og er et fint input til indretning af vaskerummet. Vasketøjskurven har et låg som let åbnes for at vasketøjet kan komme ind og ud når der vaskes. Farve: Mørkegrå Mål: L3...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5713917021710
Varenr.: 44266671407356
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Noto vasketøjskurv mørkegrå
209 kr
Til butik
Noto vasketøjskurv mørkegrå billede

Produktinformation

Noto vasketøjskurv mørkegrå er en Kurve i Mørkegrå farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Noto vasketøjskurv mørkegrå. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig.

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Kurve
Materiale: Bambus
Størrelse: 54 cm x 54 cm
Vægt: 1.1g
Artikel nr.: 46-4401500
EAN: 5713917021710
Varenr.: 46-4401500
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Noto Vasketøjskurv - Vasketøjskurv, Bambus/Stof, Mørkegrå 54X33X54 Cm
246 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noto Vasketøjskurv - Vasketøjskurv, Bambus/Stof, Mørkegrå 54X33X54 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noto Vasketøjskurv - Vasketøjskurv, Bambus/Stof, Mørkegrå 54X33X54 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Fenomen.dk182 kr182 krKøb
2Bolig & Haven199 kr199 krKøb
3ebuy24 DK209 kr258 krKøb
4Billige Bolig Møbler246 kr246 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noto Vasketøjskurv - Vasketøjskurv, Bambus/Stof, Mørkegrå 54X33X54 Cm

PriceData har fulgt prisen på Noto Vasketøjskurv - Vasketøjskurv, Bambus/Stof, Mørkegrå 54X33X54 Cm i 129 dage. Laveste pris i perioden er 182 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 208 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 191 kr.

Den nuværende pris på 182 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Noto Vasketøjskurv - Vasketøjskurv, Bambus/Stof, Mørkegrå 54X33X54 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Noto Vasketøjskurv - Vasketøjskurv, Bambus/Stof, Mørkegrå 54X33X54 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026182 kr17 kr (9%)
28. maj 2026199 kr17 kr (9%)
17. apr. 2026182 kr3 kr (2%)
16. apr. 2026185 kr3 kr (2%)
10. apr. 2026182 kr3 kr (2%)
9. apr. 2026185 kr3 kr (2%)
22. feb. 2026182 kr3 kr (2%)
11. feb. 2026185 kr23 kr (11%)
10. feb. 2026208 kr23 kr (12%)
9. feb. 2026185 kr23 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret