Gå til hovedindhold

Homeshop Luksus Overtræk - Luksus Overtræk Til Højre/Venstrevendt Hjørnesæt, 210G/M2 600D Polyester Pu Behandlet, Vandafvisende, Sort

HomeshopMøblerEAN: 5713917026685
Pris fra 499 krtil 739 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 240 kr (32% besparelse)

Sammenlign priser på Luksus Overtræk - Luksus Overtræk Til Højre/Venstrevendt Hjørnesæt, 210G/M2 600D Polyester Pu Behandlet, Vandafvisende, Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Overtræk - 7701095
499 kr
Til butik
Overtræk - 7701095 billede

Produktinformation

Overtræk Overtræk fra Outrium er et universal beskyttelsesdække til havemøbler og udendørsudstyr, der beskytter mod regn, støv, sol og snavs. Beskrivelse Dette overtræk er udviklet til at beskytte dine udendørs genstande året rundt. Det er let at trække over møbler, grill eller andet udstyr og giver en diskret, men effektiv beskyttelse mod vejrlig og snavs. Materiale og kvalitet Overtrækket er fremstillet i holdbart, vejrbestandigt materiale med vandafvisende belægning og forstærkede sømme. M...

Produktspecifikationer

Mærke: Homeshop
Kategori: Diverse havemøbler
Vægt: 11.8g
Artikel nr.: 7701095
EAN: 5713917026685
Varenr.: 2361338
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Luksus Overtræk - Luksus Overtræk Til Højre/Venstrevendt Hjørnesæt, 210G/M2 600D Polyester Pu Behandlet, Vandafvisende, Sort
616 kr
Til butik
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Luksus overtræk havemøbler sort
702 kr
Til butik
Luksus overtræk havemøbler sort billede

Produktinformation

Luksus overtræk havemøbler sort er en Havetilbehør i Sort farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Luksus overtræk havemøbler sort. B 100 X H 65/90 X D 195/252 cm. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig.

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Overtræk til havemøbler
Størrelse: 100 cm x 90 cm
Vægt: 2.8g
Artikel nr.: 46-7701095
EAN: 5713917026685
Varenr.: 46-7701095
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Nordic - Luksus Overtræk - til Hjørnesæt
739 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Luksus Overtræk - Luksus Overtræk Til Højre/Venstrevendt Hjørnesæt, 210G/M2 600D Polyester Pu Behandlet, Vandafvisende, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Luksus Overtræk - Luksus Overtræk Til Højre/Venstrevendt Hjørnesæt, 210G/M2 600D Polyester Pu Behandlet, Vandafvisende, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK499 kr499 krKøb
2Billige Bolig Møbler616 kr616 krKøb
3ebuy24 DK702 kr751 krKøb
4Bolig & Haven739 kr739 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Luksus Overtræk - Luksus Overtræk Til Højre/Venstrevendt Hjørnesæt, 210G/M2 600D Polyester Pu Behandlet, Vandafvisende, Sort

PriceData har fulgt prisen på Luksus Overtræk - Luksus Overtræk Til Højre/Venstrevendt Hjørnesæt, 210G/M2 600D Polyester Pu Behandlet, Vandafvisende, Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 499 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 632 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 595 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Luksus Overtræk - Luksus Overtræk Til Højre/Venstrevendt Hjørnesæt, 210G/M2 600D Polyester Pu Behandlet, Vandafvisende, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Luksus Overtræk - Luksus Overtræk Til Højre/Venstrevendt Hjørnesæt, 210G/M2 600D Polyester Pu Behandlet, Vandafvisende, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. feb. 2026499 kr117 kr (19%)
1. feb. 2026616 kr3 kr (0%)
31. jan. 2026619 kr3 kr (0%)
25. jan. 2026616 kr37 kr (6%)
2. jan. 2026579 kr53 kr (8%)
1. jan. 2026632 kr53 kr (9%)
13. dec. 2025579 kr53 kr (8%)
12. dec. 2025632 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret