Gå til hovedindhold

HOUSE NORDIC kunstig Monstera plante - grøn plastik og polyester (H:45)

House NordicMøblerEAN: 5713917004515
Pris fra 119 krtil 349 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (66% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HOUSE NORDIC kunstig Monstera plante - grøn plastik og polyester (H:45) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Monstera Kunstig plante 45 cm - 9501040
119 kr
Til butik
Monstera Kunstig plante 45 cm - 9501040 billede

Produktinformation

Monstera - 9501040 Produktspecifikation: Kunstig plante 45 cm Farve: Grøn Bredde: 40 cm Højde: 45 cm Længde: 40 cm Materiale: PE Plastik, Polyester, Ståltråd, Cement Nettovægt: 0,9 kg

Produktspecifikationer

Mærke: Homeshop
Kategori: Kunstig planter
Vægt: 1g
Artikel nr.: 9501040
EAN: 5713917004515
Varenr.: 2123919
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
HOUSE NORDIC kunstig Monstera plante - grøn plastik og polyester (H:45)
139 kr
Til butik
HOUSE NORDIC kunstig Monstera plante - grøn plastik og polyester (H:45) billede

Produktinformation

Her ser du en elegant og stilfuld Monstera plante, der kommer fra House Nordic. Den er lavet i grøn plastik og polyester i et naturalistisk design. Denne kunstige plante kan placeres mange forskellige steder i boligen, og du kan vælge at sætte den v

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Interiør
Farve: Grøn
EAN: 5713917004515
Varenr.: 52715
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Monstera - Kunstig plante 45 cm
-23%169 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Monstera - Kunstig plante 45 cm billede

Produktinformation

Kunstig plante 45 cm Fin kunstig plante i arten Monstera fra House Nordic. Pynter og giver liv i stuen, i gangen eller på værelset. Kan også stå udendørs. Materiale: PE plastik, polyester, ståltråd, cement Mål: L40 x B40 x H45 cm Vægt: 0.9 kg

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5713917004515
Varenr.: 42135253549308
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Monstera kunstig plante H45 cm grøn
169 kr
Til butik
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Monstera Green
199 kr
Til butik
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Monstera Green
199 kr
Til butik
Gå til Lammeuld.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Monstera - Kunstig plante, grøn, 45 cm
349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HOUSE NORDIC kunstig Monstera plante - grøn plastik og polyester (H:45) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HOUSE NORDIC kunstig Monstera plante - grøn plastik og polyester (H:45) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK119 kr119 krKøb
2Boboonline.dk139 kr139 krKøb
3Bolig & Haven169 kr169 krKøb
4ebuy24 DK169 kr218 krKøb
5XL Møbler DK199 kr199 krKøb
6Biva DK199 kr199 krKøb
7Lammeuld.dk349 kr349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HOUSE NORDIC kunstig Monstera plante - grøn plastik og polyester (H:45)

PriceData har fulgt prisen på HOUSE NORDIC kunstig Monstera plante - grøn plastik og polyester (H:45) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for HOUSE NORDIC kunstig Monstera plante - grøn plastik og polyester (H:45). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for HOUSE NORDIC kunstig Monstera plante - grøn plastik og polyester (H:45) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. mar. 2026119 kr20 kr (14%)
23. feb. 2026139 kr20 kr (17%)
22. feb. 2026119 kr33 kr (22%)
1. feb. 2026152 kr7 kr (4%)
31. jan. 2026159 kr7 kr (5%)
30. jan. 2026152 kr7 kr (4%)
16. jan. 2026159 kr10 kr (6%)
15. jan. 2026169 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret