Gå til hovedindhold

Homeshop House Nordic - Forno Hylde - træ, natur m. brune læderstropper 120x20 cm

HomeshopHylderEAN: 5713917002535
Pris fra 229 krtil 352 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 123 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på House Nordic - Forno Hylde - træ, natur m. brune læderstropper 120x20 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hylde i natur olie med brune læderstropper 120x20 cm - 4292001
229 kr
Til butik
Hylde i natur olie med brune læderstropper 120x20 cm - 4292001 billede

Produktinformation

Forno Hylder - 4292001 Produktspecifikation: Hylde i natur olie med brune læderstropper 120x20 cm Farve: Natur Bredde: 20 cm Længde: 120 cm Højde: 2 cm Nettovægt: 3,1 kg Materiale: Gummitræ, Læder

Produktspecifikationer

Mærke: Homeshop
Kategori: Hylder
Vægt: 3.1g
Artikel nr.: 4292001
EAN: 5713917002535
Varenr.: 2061547
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Forno Hylde Natur
-11%272 kr
Før 304 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Fenomen.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Hylde natur træ og læder Forno - 120 cm
-30%280 kr
Før 400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hylde natur træ og læder Forno - 120 cm billede

Produktinformation

Hylde i lyst træ i kombination med lyse læder remme. Hylden Forno er i moderne design og vil passe ind mange steder i boligen hvor den skaber hygge med personlige pynteting, lys og blomster. Materiale: gummitræ og læder Mål: ca. 120 x 20 x H 2 cm Desi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Hylder
EAN: 5713917002535
Varenr.: 63846
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Nordic - Forno Hylde - træ, natur m. brune læderstropper 120x20 cm
-14%299 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Forno Hylde - Hylde, Natur, Brune Læderstropper 120X20 Cm
352 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad House Nordic - Forno Hylde - træ, natur m. brune læderstropper 120x20 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad House Nordic - Forno Hylde - træ, natur m. brune læderstropper 120x20 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK229 kr229 krKøb
2XL Møbler DK272 kr272 krKøb
3Fenomen.dk280 kr280 krKøb
4Bolig & Haven299 kr299 krKøb
5Billige Bolig Møbler352 kr352 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for House Nordic - Forno Hylde - træ, natur m. brune læderstropper 120x20 cm

PriceData har fulgt prisen på House Nordic - Forno Hylde - træ, natur m. brune læderstropper 120x20 cm i 152 dage. Laveste pris i perioden er 229 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 272 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 251 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for House Nordic - Forno Hylde - træ, natur m. brune læderstropper 120x20 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for House Nordic - Forno Hylde - træ, natur m. brune læderstropper 120x20 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. mar. 2026229 kr43 kr (16%)
3. jan. 2026272 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret