Gå til hovedindhold

Homeshop House Nordic - Faro Bakke - Teaktræ 58 x 38 cm

HomeshopVæg- og vinduesdekorationPraktiske håndtagServering og dekorationEAN: 5713917006861

House Nordic Faro Bakke i Teak med praktiske håndtag og elegant naturligt design. Holdbart teaktræ i dimensioner 38x58x7cm til servering og dekoration. Læs mere

Pris fra 239 krtil 495 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 256 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 219 kr 4. maj

Sammenlign priser på House Nordic - Faro Bakke - Teaktræ 58 x 38 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Nordic - Faro Bakke - Teaktræ 58 x 38 cm
-27%239 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bakke i teak. - 4601025
249,95 kr
Til butik
Gå til Bovari DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teak serveringsbakke - Natur - 58x38 cm
349 kr
Til butik
Gå til 3-nordic
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Timur - Bakke i teaktræ
495 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad House Nordic - Faro Bakke - Teaktræ 58 x 38 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad House Nordic - Faro Bakke - Teaktræ 58 x 38 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven239 kr239 krKøb
2Homeshop DK249,95 kr249,95 krKøb
3Bovari DK349 kr349 krKøb
43-nordic495 kr495 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

House Nordic Faro Bakke i Teak

Homeshop

House Nordic Faro Bakke i Teak med praktiske håndtag og elegant naturligt design. Holdbart teaktræ i dimensioner 38x58x7cm til servering og dekoration.

• serveringsbakke
• teak bakke
• træbakke
• house nordic bakke
• faro
• serveringsfad
• træfad
• Servering og dekoration
• Praktiske håndtag

Beskrivelse

House Nordic Faro Bakke er en elegant serveringsbakke lavet af holdbart teaktræ med naturlig finish. Med sine praktiske håndtag og dimensioner på 38x58cm er den perfekt til servering af mad og drikke eller som dekorativ opbevaring. Det tidløse design i naturligt træ tilfører varme og nordisk elegance til hjemmet. Bakken er robust og holdbar med en vægt på 1,5 kg og kan bruges både indendørs og udendørs. Ideelt til moderne danske hjem hvor funktionalitet møder skandinavisk design.

Specifikationer

farve:Naturlig teak
vægt:1,5 kg
bredde:38 cm
finish:Naturlig træ
højde:7 cm
længde:58 cm
håndtag:Integrerede håndtag
materiale:Teaktræ
oprindelse:Bæredygtigt træ
vedligeholdelse:Tør af med fugtig klud

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er bakken egnet til varme retter?

Ja, teaktræ tåler moderat varme, men undgå meget varme gryder direkte på træet.

Hvordan vedligeholder jeg teakbakken?

Tør af med en fugtig klud og lad den lufttørre. Undgå opvaskemaskine for at bevare træets naturlige olier.

Kan bakken bruges udendørs?

Ja, teak er naturligt vejrbestandigt, men opbevar den tørt når den ikke bruges for at forlænge levetiden.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for House Nordic - Faro Bakke - Teaktræ 58 x 38 cm

PriceData har fulgt prisen på House Nordic - Faro Bakke - Teaktræ 58 x 38 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 219 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 250 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 234 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for House Nordic - Faro Bakke - Teaktræ 58 x 38 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for House Nordic - Faro Bakke - Teaktræ 58 x 38 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026239 kr20 kr (9%)
4. maj 2026219 kr20 kr (8%)
27. apr. 2026239 kr10 kr (4%)
6. apr. 2026229 kr10 kr (4%)
5. apr. 2026239 kr10 kr (4%)
25. mar. 2026229 kr10 kr (4%)
24. mar. 2026239 kr10 kr (4%)
12. mar. 2026229 kr10 kr (4%)
22. feb. 2026239 kr10 kr (4%)
11. feb. 2026229 kr21 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret