Gå til hovedindhold

House Nordic - Bolzano Spisebord - I marmor look og ben i messing look, ø90x75cm

House NordicKøkken- og spisestuebordeMarmor look designModerne hjemEAN: 5713917002702

House Nordic Bolzano Spisebord med hvid marmor look bordplade og messingfarvet stålbase. Perfekt til moderne hjem med pladsbesparende rund design. Læs mere

Pris fra 1.976 krtil 5.599 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 3.623 kr (65% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Sammenlign priser på House Nordic - Bolzano Spisebord - I marmor look og ben i messing look, ø90x75cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1976 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til XL Møbler DK
TrustScore 4 ud af 53,6
Bolzano Spisebord Hvid
-29%1.976 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Biva DK
TrustScore 3 ud af 53,0
E-mærke certificeret
Bolzano Spisebord Hvid Ø 90
-29%1.976 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Nordic - Bolzano Spisebord - I marmor look og ben i messing look, ø90x75cm
-26%1.999 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til 3-nordic
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Nadal - Spisebord i marmor laminat og messing
3.695 kr
Til butik
Gå til Hoejgaardbrugskunst.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
HOUSE NORDIC BOLZANO OG GENEVE SPISEBORDSSÆT - 90
5.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad House Nordic - Bolzano Spisebord - I marmor look og ben i messing look, ø90x75cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad House Nordic - Bolzano Spisebord - I marmor look og ben i messing look, ø90x75cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1XL Møbler DK1.976 kr1.976 krKøb
2Biva DK1.976 kr1.976 krKøb
3Bolig & Haven1.999 kr1.999 krKøb
43-nordic3.695 kr3.695 krKøb
5Hoejgaardbrugskunst.dk5.599 kr5.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

House Nordic Bolzano Spisebord

House Nordic

House Nordic Bolzano Spisebord med hvid marmor look bordplade og messingfarvet stålbase. Perfekt til moderne hjem med pladsbesparende rund design.

• spisebord
• rundt bord
• marmorbord
• messingbord
• house nordic
• bolzano
• Moderne hjem
• Marmor look design

Beskrivelse

House Nordic Bolzano Spisebord er et elegant rundt spisebord med hvid marmor look bordplade og messingfarvet stålbase. Den runde form på Ø90 cm gør det ideelt til mindre spisestuer, køkkener eller caféhjørner. Spisebordet kombinerer luksuriøs marmorlook med moderne messingdetaljer og skaber et eksklusivt udtryk. Med en højde på 75 cm og stabil konstruktion i stål og MDF er bordet både praktisk og stilfuldt. Bordpladen har en holdbar marmorlaminat overflade, der er let at rengøre. Leveres adskilt og samles nemt. Maksimal belastning er 30 kg.

Specifikationer

base:Messingfarvet stål
farve:Hvid/Messing
kolli:3 stk
vægt:28,9 kg
højde:75 cm
diameter:90 cm
levering:Adskilt
bordplade:Marmor look laminat
materiale:Stål, MDF
maksbelastning:30 kg

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor stor er bordpladen?

Bordpladen har en diameter på 90 cm, hvilket giver plads til 2-4 personer.

Er bordpladen ægte marmor?

Nej, bordpladen er lavet af MDF med marmor look laminat, som er mere praktisk og holdbart.

Hvordan rengøres bordet?

Aftør bordpladen med en fugtig, blød klud. Undgå skrappe rengøringsmidler og brug bordskånere.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for House Nordic - Bolzano Spisebord - I marmor look og ben i messing look, ø90x75cm

PriceData har fulgt prisen på House Nordic - Bolzano Spisebord - I marmor look og ben i messing look, ø90x75cm i 152 dage. Den nuværende pris er 1.976 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for House Nordic - Bolzano Spisebord - I marmor look og ben i messing look, ø90x75cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for House Nordic - Bolzano Spisebord - I marmor look og ben i messing look, ø90x75cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jan. 20261.976 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret