Gå til hovedindhold

HOUSE NORDIC Arrieta solvogn - natur teaktræ (185x56)

House NordicHavemøbelsætSammenklappelig designTerrasse og haveEAN: 5713917018420

House Nordic Arrieta liggestol i naturfarvet teaktræ. Smart sammenklappelig design gør den nem at opbevare og transportere. Perfekt til terrassen. Læs mere

Pris fra 1.439 krtil 2.199 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 760 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HOUSE NORDIC Arrieta solvogn - natur teaktræ (185x56) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1439 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
HOUSE NORDIC Arrieta solvogn - natur teaktræ (185x56)
1.439 kr
Til butik
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Arrieta loungemøbel solvogn natur
1.540 kr
Til butik
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Arrieta Liggestol - Liggestol, Teak, Natur
1.551 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Nordic - Arrieta Teak Liggestol, L160 cm
-20%1.599 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Wood To You
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Arrieta liggestol i teaktræ 185x56x25 cm
1.839 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Liggestol Solvogn i teaktræ - 7301050
2.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HOUSE NORDIC Arrieta solvogn - natur teaktræ (185x56) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HOUSE NORDIC Arrieta solvogn - natur teaktræ (185x56) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boboonline.dk1.439 kr1.439 krKøb
2ebuy24 DK1.540 kr1.589 krKøb
3Billige Bolig Møbler1.551 kr1.551 krKøb
4Bolig & Haven1.599 kr1.599 krKøb
5Wood To You1.839 kr1.839 krKøb
6Homeshop DK2.199 kr2.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

House Nordic Arrieta Teaktræs Liggestol

House Nordic

House Nordic Arrieta liggestol i naturfarvet teaktræ. Smart sammenklappelig design gør den nem at opbevare og transportere. Perfekt til terrassen.

• solvogn
• liggestol
• dækstol
• teaktræsmøbler
• havemøbler
• sammenklappelig stol
• house nordic møbler
• Terrasse og have
• Sammenklappelig design

Beskrivelse

House Nordic Arrieta Teaktræs Liggestol er den ideelle solvogn til din terrasse eller have. Fremstillet i naturfarvet teaktræ med et elegant og stilfuldt design, der passer perfekt til sommerdagene.

Denne smarte liggestol kan klappes helt sammen, så den næsten intet fylder når den ikke er i brug. Det gør den super nem at opbevare og transportere - perfekt at tage med på stranden eller i autocamperen. Der er endda et praktisk håndtag i siden.

Med dimensioner på 160x50x25 cm og en vægt på kun 10,3 kg, ligger du behageligt på dækstolen som har integreret hovedstøtte. Teaktræet er naturligt modstandsdygtigt over for vejrforhold, så liggestolen holder i mange år med minimal vedligeholdelse.

Ideel til afslapning på terrassen, ved poolen eller andre steder i haven hvor du vil nyde solen og have det rart.

Specifikationer

farve:Naturfarvet
vægt:10,3 kg
bredde:50 cm
højde:25 cm
længde:160 cm
materiale:Teaktræ
funktioner:Sammenklappelig med håndtag
hovedstøtte:Integreret
vedligeholdelse:Minimal påkrævet

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Kan liggestolen klares sammen?

Ja, Arrieta liggestolen kan klappes helt sammen og fylder næsten intet. Den har et praktisk håndtag så den er nem at transportere og opbevare.

Er teaktræet vejrbestandigt?

Ja, teaktræ er naturligt modstandsdygtigt over for vejrforhold og kan stå ude året rundt. Liggestolen kræver kun minimal vedligeholdelse.

Hvor meget vejer liggestolen?

Arrieta liggestolen vejer kun 10,3 kg og har et håndtag, så den er nem at flytte rundt eller tage med på stranden.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HOUSE NORDIC Arrieta solvogn - natur teaktræ (185x56)

PriceData har fulgt prisen på HOUSE NORDIC Arrieta solvogn - natur teaktræ (185x56) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.389 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 1.548 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.478 kr.

Den nuværende pris på 1.439 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for HOUSE NORDIC Arrieta solvogn - natur teaktræ (185x56). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for HOUSE NORDIC Arrieta solvogn - natur teaktræ (185x56) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20261.439 kr101 kr (7%)
24. maj 20261.540 kr101 kr (7%)
29. apr. 20261.439 kr101 kr (7%)
28. apr. 20261.540 kr101 kr (7%)
6. apr. 20261.439 kr109 kr (7%)
5. apr. 20261.548 kr109 kr (8%)
3. apr. 20261.439 kr109 kr (7%)
2. apr. 20261.548 kr109 kr (8%)
22. mar. 20261.439 kr70 kr (5%)
22. feb. 20261.509 kr40 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret