Gå til hovedindhold

HORTUS beskyttelsesovertræk til hængemodel (211-315), grå

HortusTerrassevarmereEAN: 5705858701622
Pris fra 119 krtil 169 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 98 kr 9. mar.

Sammenlign priser på HORTUS beskyttelsesovertræk til hængemodel (211-315), grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hortus cover til terrassevarmer, model 211-315, grå
119 kr
Til butik
Hortus cover til terrassevarmer, model 211-315, grå billede

Produktinformation

Cover til tag terrassevarmer af model 211-315 som giver god beskyttelse mod regn og slud, skidt og støv. Det passer godt på din terrassevarmer, når den ikke er i brug.

Produktspecifikationer

Mærke: Hortus
Kategori: Fritid
Farve: Grå
Størrelse: 211-315
EAN: 5705858701622
Varenr.: 6278200584
Gå til Haveglad.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
HORTUS beskyttelsesovertræk til hængemodel (211-315), grå
122 kr
Til butik
HORTUS beskyttelsesovertræk til hængemodel (211-315), grå billede

Produktinformation

Cover til den lofthængte terrassevarmer model "UFO" i grå farve.Det er en god ide at beskytte sin terrassevarmer mod vind og vejr, så snart den ikke er i brug. Coveret er fremstillet i polyester og er vandafvisende. Beskyttelsesovertrækket passe

Produktspecifikationer

Mærke: Hortus
Kategori: Diverse til haven
Farve: Grå
EAN: 5705858701622
Varenr.: NSH211-341
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HORTUS Overtræk til 211-315
128 kr
Til butik
HORTUS Overtræk til 211-315 billede

Produktinformation

Cover til den lofthængte terrassevarmer model "UFO" i grå farve. Det er en god ide at beskytte sin terrassevarmer mod vind og vejr, så snart den ikke er i brug. Coveret er fremstillet i polyester og er vandafvisende. Beskyttelsesovertrækket passer til HORTUS terrassevarmer model 211-315.

Produktspecifikationer

Mærke: HORTUS
Kategori: Terrassevarmer
Artikel nr.: 211-341
EAN: 5705858701622
Varenr.: 3033928
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Overtræk til 211-315 HORTUS, grå (211-341)
134 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Hortus - Cover til hængemodel (211-315), grå
-18%139 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Cover For Hængemodel 211-315, Grå
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HORTUS beskyttelsesovertræk til hængemodel (211-315), grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HORTUS beskyttelsesovertræk til hængemodel (211-315), grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj119 kr119 krKøb
2Haveglad.dk122 kr122 krKøb
3Proshop DK128 kr167 krKøb
4CS MEGASTORE DK134 kr173 krKøb
5Bolig & Haven139 kr139 krKøb
6Homeshop DK169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HORTUS beskyttelsesovertræk til hængemodel (211-315), grå

PriceData har fulgt prisen på HORTUS beskyttelsesovertræk til hængemodel (211-315), grå i 180 dage. Laveste pris i perioden er 97 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 107 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for HORTUS beskyttelsesovertræk til hængemodel (211-315), grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for HORTUS beskyttelsesovertræk til hængemodel (211-315), grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026119 kr10 kr (9%)
28. maj 2026109 kr13 kr (11%)
27. maj 2026122 kr13 kr (12%)
3. maj 2026109 kr3 kr (3%)
30. apr. 2026112 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026111 kr4 kr (4%)
11. mar. 2026107 kr9 kr (9%)
9. mar. 202698 kr9 kr (8%)
2. mar. 2026107 kr1 kr (1%)
27. feb. 2026108 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret