Gå til hovedindhold

HORI Force Feedback Truck Control System - kablet rat, gamepad og pedal-sæt - PC - Wired Wheel, gamepad and pedals set - PC

HORIVideospilkonsol – tilbehørEAN: 4961818038271
Pris fra 4.305 krtil 5.369 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.064 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.165 kr 10. maj

Sammenlign priser på HORI Force Feedback Truck Control System - kablet rat, gamepad og pedal-sæt - PC - Wired Wheel, gamepad and pedals set - PC og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4305 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HORI Force Feedback Truck Control System - Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte - kablet - for PC
4.305 kr
Til butik
HORI Force Feedback Truck Control System - Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte - kablet - for PC billede

Produktspecifikationer

Mærke: Hori
Kategori: Rat & Pedaler
Farve: 2
Artikel nr.: HPC-044E
EAN: 4961818038271
Varenr.: 21829191
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HORI Force Feedback Truck Control System Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte PC
4.306 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HORI Force Feedback Truck Control System - kablet rat, gamepad og pedal-sæt - PC - Wired Wheel, gamepad and pedals set - PC
4.399 kr
Til butik
HORI Force Feedback Truck Control System - kablet rat, gamepad og pedal-sæt - PC - Wired Wheel, gamepad and pedals set - PC billede

Produktinformation

Sæt dig bag rattet i din helt egen store rig med HORI Force Feedback Truck Control System til pc. Med et hjul i fuld størrelse, der matcher dem, der findes på faktiske lastbiler! Dobbelt motorkraftfeedback bringer uovertruffen realisme til vægten og følelsen af ​​hjulet, når du drejer og navigerer over forskellige vejbelægninger. Yderligere indbyggede betjeningsgreb omfatter venstre og højre håndtag til forlygte- og bremsestyring. Robuste metalpedaler med kontaktløse magnetiske sensorer giver en utrolig nøjagtighed og ekstrem holdbarhed. Nyd den åbne vej med HORIs Force Feedback Truck Control System!

Produktspecifikationer

Mærke: HORI
Kategori: Spil tilbehoer
Artikel nr.: HPC-044E
EAN: 4961818038271
Varenr.: 3300674
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hori Force Feedback Truck Control System for PC windows 10/11 Rat/Pedal - GEEKD.dk
4.539 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HORI Force Feedback Truck Control System, PC
4.928 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hori Force Feedback Truck Control System - rat, pedaler og gearhåndtag til PC
4.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hori Force Feedback Truck Control System - rat, pedaler og gearhåndtag til PC
5.019 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Hori Force Feedback Truck Control System For Pc Windows 10/11
5.109,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HORI Force Feedback Truck Control System Sæt med rat, pedaler og håndtag til gearskifte PC
5.369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HORI Force Feedback Truck Control System - kablet rat, gamepad og pedal-sæt - PC - Wired Wheel, gamepad and pedals set - PC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HORI Force Feedback Truck Control System - kablet rat, gamepad og pedal-sæt - PC - Wired Wheel, gamepad and pedals set - PC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK4.305 kr4.305 krKøb
2CompuMail DK4.306 kr4.306 krKøb
3Proshop DK4.399 kr4.399 krKøb
4Geekd4.539 kr4.539 krKøb
5Teknikproffset DK4.928 kr5.007 krKøb
6Boligcenter DK4.999 kr4.999 krKøb
7Vivas DK5.019 kr5.088 krKøb
8Gucca.dk5.109,95 kr5.109,95 krKøb
9Ultrashop5.369 kr5.369 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HORI Force Feedback Truck Control System - kablet rat, gamepad og pedal-sæt - PC - Wired Wheel, gamepad and pedals set - PC

PriceData har fulgt prisen på HORI Force Feedback Truck Control System - kablet rat, gamepad og pedal-sæt - PC - Wired Wheel, gamepad and pedals set - PC i 130 dage. Laveste pris i perioden er 4.165 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 4.373 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.262 kr.

Den nuværende pris på 4.305 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 67 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for HORI Force Feedback Truck Control System - kablet rat, gamepad og pedal-sæt - PC - Wired Wheel, gamepad and pedals set - PC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for HORI Force Feedback Truck Control System - kablet rat, gamepad og pedal-sæt - PC - Wired Wheel, gamepad and pedals set - PC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20264.305 kr2 kr (0%)
25. maj 20264.307 kr27 kr (1%)
24. maj 20264.334 kr51 kr (1%)
22. maj 20264.283 kr23 kr (1%)
21. maj 20264.306 kr1 kr (0%)
20. maj 20264.307 kr27 kr (1%)
19. maj 20264.334 kr100 kr (2%)
18. maj 20264.234 kr23 kr (1%)
17. maj 20264.257 kr24 kr (1%)
16. maj 20264.281 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret