Gå til hovedindhold

Honeywell Voyager 1202g - Stregkodescanner - håndmodel - 100 linie/sek - afkodet - Bluetooth 2.1

HoneywellByggematerialerEAN: 5711045302749
Pris fra 957 krtil 1.719 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 762 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 864 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Honeywell Voyager 1202g - Stregkodescanner - håndmodel - 100 linie/sek - afkodet - Bluetooth 2.1 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 957 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Honeywell Voyager 1202g Stregkodescanner
957 kr
Til butik
Honeywell Voyager 1202g Stregkodescanner billede

Produktinformation

Honeywell Voyager 1202g - Stregkodescanner - håndmodel - 100 linie/sek - afkodet - Bluetooth 2.1

Produktspecifikationer

Mærke: Honeywell
Artikel nr.: 1202G-2USB-5
EAN: 5711045302749
Varenr.: 987657972
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Honeywell Voyager 1202g - 1D Wireless Barcode Scanner (includes USB Cable and Cradle)
987 kr
Til butik
Honeywell Voyager 1202g - 1D Wireless Barcode Scanner (includes USB Cable and Cradle) billede

Produktinformation

Honeywell Voyager™ 1202g General Duty Scanner er en trådløs laser stregkodescanner, bygget til pålidelig 1D lineær stregkode-læsning i håndfri eller håndholdte arbejdsgange. Aggressiv 1D lineær stregkodescanning: læser stort set alle standard 1D stregkoder, inkl. koder i dårlig kvalitet, udtværede, falmede eller beskadigede, for at øge gennemløb og reducere fejl fra manuel indtastning. Bluetooth® trådløs fleksibilitet: scan 10 m (33 ft) eller mere fra basen (og op til 30 m/100 ft med fri sigtelinje) for friere bevægelse i arbejdsområdet. Lang batterilevetid med udskiftning uden værktøj: lithium-ion-batteri leverer 12 timer eller mere (afhængigt af scanningsvolumen) og kan hurtigt udskiftes i felten uden værktøj. Paging-funktion: en knap på basen hjælper med at finde en forlagt scanner via bip og blinkende indikatorlys. Automatisk interface-konfiguration: understøtter populære interfaces med automatisk registrering og konfiguration, så tidskrævende programmering via stregkode-scanning undgås. Holdbart, beskyttet design: stødmonteret PCB, forsænket knap med integreret gummi co-mold, ridsefast glasvindue og IP42-klassificering hjælper med at reducere nedetid og serviceomkostninger. Med en buet formfaktor og klasseledende præsentationsscanning med opdateret objektdetektion og stativ-detektion hjælper Voyager 1202g med at holde daglig stregkodescanning hurtig, præcis og pålidelig.

Produktspecifikationer

Mærke: Honeywell
Kategori: Stregkodelaeser
Artikel nr.: 1202G-2USB-5
EAN: 5711045302749
Varenr.: 2371623
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Honeywell Voyager 1202g - Stregkodescanner - håndmodel - 100 linie/sek - afkodet - Bluetooth 2.1
1.026 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Honeywell Voyager 1202g Stregkodescanner
1.219 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Honeywell Voyager 1202g 1d Bluetooth Usb-kit Sort
1.438 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stregkodelæser Honeywell Voyager 1202g, trådløs BT, 1D, sort
1.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stregkodelæser Honeywell Voyager 1202g, trådløs BT, 1D, sort
1.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Honeywell Voyager 1202g - Stregkodescanner - håndmodel - 100 linie/sek - afkodet - Bluetooth 2.1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Honeywell Voyager 1202g - Stregkodescanner - håndmodel - 100 linie/sek - afkodet - Bluetooth 2.1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK957 kr957 krKøb
2Proshop DK987 kr1.026 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.026 kr1.026 krKøb
4Ultrashop1.219 kr1.219 krKøb
5Dustin DK1.438 kr1.524,25 krKøb
6Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
7Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Honeywell Voyager 1202g - Stregkodescanner - håndmodel - 100 linie/sek - afkodet - Bluetooth 2.1

PriceData har fulgt prisen på Honeywell Voyager 1202g - Stregkodescanner - håndmodel - 100 linie/sek - afkodet - Bluetooth 2.1 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 864 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 1.032 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 931 kr.

Den nuværende pris på 957 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Honeywell Voyager 1202g - Stregkodescanner - håndmodel - 100 linie/sek - afkodet - Bluetooth 2.1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Honeywell Voyager 1202g - Stregkodescanner - håndmodel - 100 linie/sek - afkodet - Bluetooth 2.1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026957 kr10 kr (1%)
2. jun. 2026947 kr10 kr (1%)
1. jun. 2026957 kr10 kr (1%)
31. maj 2026947 kr2 kr (0%)
30. maj 2026949 kr8 kr (1%)
28. maj 2026957 kr4 kr (0%)
23. maj 2026953 kr41 kr (4%)
6. maj 2026912 kr41 kr (4%)
1. maj 2026953 kr10 kr (1%)
30. apr. 2026943 kr18 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret