Gå til hovedindhold

Honeywell CT30 XP - Terminal til indsamling af data - Android 11 eller senere - 64 GB - 5.5 (2160 x 1080) - bagudrettet kamera + frontkamera - streg

HoneywellIsenkramEAN: 5704174936176
Pris fra 13.038 krtil 16.869 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3.831 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12.525 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Honeywell CT30 XP - Terminal til indsamling af data - Android 11 eller senere - 64 GB - 5.5 (2160 x 1080) - bagudrettet kamera + frontkamera - streg og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13038 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Honeywell CT30 XP 5.5" 64GB 6GB
13.038 kr
Til butik
Honeywell CT30 XP 5.5" 64GB 6GB billede

Produktinformation

Honeywell CT30 XP - Terminal til indsamling af data - Android 11 eller senere - 64 GB - 5.5" (2160 x 1080) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - (2D imager) - USB vært - microSD indgang - NFC, Wi-Fi 6, Bluetooth

Produktspecifikationer

Mærke: Honeywell
Artikel nr.: CT30P-X0N-38D10DG
EAN: 5704174936176
Varenr.: 1000479329
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Honeywell CT30 XP - Terminal til indsamling af data - Android 11 eller senere - 64 GB - 5.5 (2160 x 1080) - bagudrettet kamera + frontkamera - streg
14.340 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Honeywell Ct30 Xp 5.5 tommer Display 6gb/64gb Wlan/bt Nfc Flex Range Dr
16.869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Honeywell CT30 XP - Terminal til indsamling af data - Android 11 eller senere - 64 GB - 5.5 (2160 x 1080) - bagudrettet kamera + frontkamera - streg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Honeywell CT30 XP - Terminal til indsamling af data - Android 11 eller senere - 64 GB - 5.5 (2160 x 1080) - bagudrettet kamera + frontkamera - streg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK13.038 kr13.038 krKøb
2CS MEGASTORE DK14.340 kr14.340 krKøb
3Dustin DK16.869 kr16.955,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Honeywell CT30 XP - Terminal til indsamling af data - Android 11 eller senere - 64 GB - 5.5 (2160 x 1080) - bagudrettet kamera + frontkamera - streg

PriceData har fulgt prisen på Honeywell CT30 XP - Terminal til indsamling af data - Android 11 eller senere - 64 GB - 5.5 (2160 x 1080) - bagudrettet kamera + frontkamera - streg i 172 dage. Laveste pris i perioden er 10.827 kr (registreret d. 29. december 2025), højeste er 16.869 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12.360 kr.

Den nuværende pris på 13.038 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Honeywell CT30 XP - Terminal til indsamling af data - Android 11 eller senere - 64 GB - 5.5 (2160 x 1080) - bagudrettet kamera + frontkamera - streg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Honeywell CT30 XP - Terminal til indsamling af data - Android 11 eller senere - 64 GB - 5.5 (2160 x 1080) - bagudrettet kamera + frontkamera - streg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202613.038 kr1.945 kr (13%)
29. maj 202614.983 kr290 kr (2%)
28. maj 202614.693 kr2.176 kr (13%)
27. maj 202616.869 kr625 kr (4%)
10. maj 202616.244 kr625 kr (4%)
9. maj 202616.869 kr625 kr (4%)
30. apr. 202616.244 kr625 kr (4%)
18. apr. 202616.869 kr625 kr (4%)
17. apr. 202616.244 kr625 kr (4%)
16. apr. 202616.869 kr625 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret