Gå til hovedindhold

Honeywell CT30 XP - Terminal til indsamling af data - Android 11 eller senere - 64 GB - 5.5 (2160 x 1080) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - (2D imager) - USB vært - microSD indgang - Wi-Fi 5, NFC, Bluetooth - 3G, 4G - LTE

HoneywellIsenkramEAN: 5704174936152
Pris fra 11.719 krtil 14.369 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.650 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Honeywell CT30 XP - Terminal til indsamling af data - Android 11 eller senere - 64 GB - 5.5 (2160 x 1080) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - (2D imager) - USB vært - microSD indgang - Wi-Fi 5, NFC, Bluetooth - 3G, 4G - LTE og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11719 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Honeywell CT30 XP DR,WWAN, 6G/64G,5.5 "
11.719 kr
Til butik
Honeywell CT30 XP DR,WWAN, 6G/64G,5.5 " billede

Produktinformation

Honeywell CT30 XP DRWWAN 6G64G55 Opdag Honeywell CT30 XP DRWWAN 6G64G55, en robust og alsidig håndholdt enhed, designet til at imødekomme de mest krævende arbejdsforhold. Denne enhed er ideel til lagerstyring, detailhandel og feltarbejde. Med et kraftfuld...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Honeywell
Kategori: skal sorteres
EAN: 5704174936152
Varenr.: 87623
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Honeywell CT30 XP 5.5" 64GB 6GB
13.039 kr
Til butik
Honeywell CT30 XP 5.5" 64GB 6GB billede

Produktinformation

Honeywell CT30 XP - Terminal til indsamling af data - Android 11 eller senere - 64 GB - 5.5" (2160 x 1080) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - (2D imager) - USB vært - microSD indgang - Wi-Fi 5, NFC, Bluetooth - 3G, 4G - LTE

Produktspecifikationer

Mærke: Honeywell
Artikel nr.: CT30P-L1N-37D1EDG
EAN: 5704174936152
Varenr.: 1000479312
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Honeywell CT30 XP - Terminal til indsamling af data - Android 11 eller senere - 64 GB - 5.5 (2160 x 1080) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - (2D imager) - USB vært - microSD indgang - Wi-Fi 5, NFC, Bluetooth - 3G, 4G - LTE
14.341 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Honeywell Ct30 Xp 5,5 tommer Display 6 Gb/64 Gb Wwan/bt Nfc Dr
14.369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Honeywell CT30 XP - Terminal til indsamling af data - Android 11 eller senere - 64 GB - 5.5 (2160 x 1080) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - (2D imager) - USB vært - microSD indgang - Wi-Fi 5, NFC, Bluetooth - 3G, 4G - LTE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Honeywell CT30 XP - Terminal til indsamling af data - Android 11 eller senere - 64 GB - 5.5 (2160 x 1080) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - (2D imager) - USB vært - microSD indgang - Wi-Fi 5, NFC, Bluetooth - 3G, 4G - LTE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop11.719 kr11.719 krKøb
2CompuMail DK13.039 kr13.039 krKøb
3CS MEGASTORE DK14.341 kr14.341 krKøb
4Dustin DK14.369 kr14.455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Honeywell CT30 XP - Terminal til indsamling af data - Android 11 eller senere - 64 GB - 5.5 (2160 x 1080) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - (2D imager) - USB vært - microSD indgang - Wi-Fi 5, NFC, Bluetooth - 3G, 4G - LTE

PriceData har fulgt prisen på Honeywell CT30 XP - Terminal til indsamling af data - Android 11 eller senere - 64 GB - 5.5 (2160 x 1080) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - (2D imager) - USB vært - microSD indgang - Wi-Fi 5, NFC, Bluetooth - 3G, 4G - LTE i 183 dage. Laveste pris i perioden er 11.164 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 14.369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12.553 kr.

Den nuværende pris på 11.719 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Honeywell CT30 XP - Terminal til indsamling af data - Android 11 eller senere - 64 GB - 5.5 (2160 x 1080) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - (2D imager) - USB vært - microSD indgang - Wi-Fi 5, NFC, Bluetooth - 3G, 4G - LTE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Honeywell CT30 XP - Terminal til indsamling af data - Android 11 eller senere - 64 GB - 5.5 (2160 x 1080) - bagudrettet kamera + frontkamera - stregkodelæser - (2D imager) - USB vært - microSD indgang - Wi-Fi 5, NFC, Bluetooth - 3G, 4G - LTE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202611.719 kr1.320 kr (10%)
24. maj 202613.039 kr1.320 kr (11%)
20. maj 202611.719 kr1.320 kr (10%)
18. maj 202613.039 kr1.320 kr (11%)
16. maj 202611.719 kr1.320 kr (10%)
15. maj 202613.039 kr1.320 kr (11%)
28. apr. 202611.719 kr1.321 kr (10%)
27. apr. 202613.040 kr1.321 kr (11%)
24. apr. 202611.719 kr1.321 kr (10%)
23. apr. 202613.040 kr1.321 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret