Gå til hovedindhold

Hombli - Lysrem - LED - 24 W - RGB-lys - 5 m

HombliKæderEAN: 8719323914827
Pris fra 248 krtil 454 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 206 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 229 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Hombli - Lysrem - LED - 24 W - RGB-lys - 5 m og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 248 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hombli Smart LED strip - RGB - 5 meter
-21%248 kr
Før 312 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hombli Smart LED strip - RGB - 5 meter billede

Produktinformation

PERFEKT AMBIENCEBELYSNING - Vælg mellem 16 millioner RGB-farver for at skabe den perfekte stemning. Juster lysstyrke og farve for at indstille den ideelle belysning i dit opholdsværelse, køkken eller soveværelse. Få musik og film til at leve. Ideelt til begivenheder som fester, jul og Halloween.

Produktspecifikationer

Mærke: Hombli
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: HBLS-0521
EAN: 8719323914827
Varenr.: 2922302
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hombli - Lysrem - LED - 24 W - RGB-lys - 5 m
389 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Hombli Lysrem 24W A+ RGB-lys
412 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hombli Smart Led Strip RGB 5 Meter
449 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Hombli Smart LED Remsa RGB 5 Meter
454 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hombli - Lysrem - LED - 24 W - RGB-lys - 5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hombli - Lysrem - LED - 24 W - RGB-lys - 5 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK248 kr287 krKøb
2CS MEGASTORE DK389 kr428 krKøb
3CompuMail DK412 kr412 krKøb
4Ultrashop449 kr449 krKøb
5Teknikproffset DK454 kr503 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hombli - Lysrem - LED - 24 W - RGB-lys - 5 m

PriceData har fulgt prisen på Hombli - Lysrem - LED - 24 W - RGB-lys - 5 m i 184 dage. Laveste pris i perioden er 229 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 285 kr.

Den nuværende pris på 248 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 63 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for Hombli - Lysrem - LED - 24 W - RGB-lys - 5 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for Hombli - Lysrem - LED - 24 W - RGB-lys - 5 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026248 kr1 kr (0%)
26. maj 2026249 kr1 kr (0%)
25. maj 2026250 kr1 kr (0%)
24. maj 2026251 kr1 kr (0%)
23. maj 2026252 kr1 kr (0%)
22. maj 2026253 kr1 kr (0%)
21. maj 2026254 kr1 kr (0%)
20. maj 2026255 kr1 kr (0%)
19. maj 2026256 kr1 kr (0%)
18. maj 2026257 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret