Gå til hovedindhold

HKSDK Z5 Sikkerhedssko med wire luk. Alu tåkappe, techfiber sømværn, air sål, skridfast antistatisk. Str. 46

HKSDKSikkerhedstøjEAN: 5704325778693
Pris fra 2.033 krtil 2.475 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 442 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.491 kr 21. mar.

Sammenlign priser på HKSDK Z5 Sikkerhedssko med wire luk. Alu tåkappe, techfiber sømværn, air sål, skridfast antistatisk. Str. 46 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2033 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sikkerhedssko Z5 S3 sort str. 46
2.033 kr
Til butik
Sikkerhedssko Z5 S3 sort str. 46 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Sikkerhedssko
Farve: 1
Artikel nr.: HKS-10214474
EAN: 5704325778693
Varenr.: 21518727
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sko S1P HKSDK Z5 med Uturn - 46
-18%2.034,25 kr
Før 2.475 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sko S1P HKSDK Z5 med Uturn - 46 billede

Produktinformation

Dette nyudviklede par sikkerhedssko repræsenterer en værdifuld udvidelse af en veletableret produktserie. Skoene er nøje udformet for at imødegå de udfordringer, som barske arbejdsomgivelser medfører, alt imens de tilbyder enestående komfort og beskyttels...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HKSDK
Kategori: Sikkerhedssko
EAN: 5704325778693
Varenr.: 282797
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
HKSDK Z5 Sikkerhedssko med wire luk. Alu tåkappe, techfiber sømværn, air sål, skridfast antistatisk. Str. 46
2.305 kr
Til butik
HKSDK Z5 Sikkerhedssko med wire luk. Alu tåkappe, techfiber sømværn, air sål, skridfast antistatisk. Str. 46 billede

Produktinformation

HKSDK model Z5 er nyeste medlem af flagship-serien Z. En sikkerhedssko, der har et innovativt design, samtidig med, at den er stærk og komfortabel at have på. For at sikre den bedste stødabsorbering på hårde underlag er skoen udstyret med 5. generation af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HKSDK
Kategori: Sko med stålwire
EAN: 5704325778693
Varenr.: 508204346
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
HKSDK Z5 sikkerhedssko S3 ESD (46)
2.475 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HKSDK Z5 Sikkerhedssko med wire luk. Alu tåkappe, techfiber sømværn, air sål, skridfast antistatisk. Str. 46 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HKSDK Z5 Sikkerhedssko med wire luk. Alu tåkappe, techfiber sømværn, air sål, skridfast antistatisk. Str. 46 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.033 kr2.033 krKøb
2Globaltools.dk2.034,25 kr2.034,25 krKøb
3vvsfittings.dk2.305 kr2.305 krKøb
4Specialbutikken2.475 kr2.475 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HKSDK Z5 Sikkerhedssko med wire luk. Alu tåkappe, techfiber sømværn, air sål, skridfast antistatisk. Str. 46

PriceData har fulgt prisen på HKSDK Z5 Sikkerhedssko med wire luk. Alu tåkappe, techfiber sømværn, air sål, skridfast antistatisk. Str. 46 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.452 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 2.475 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.811 kr.

Den nuværende pris på 2.033 kr er 12% over normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for HKSDK Z5 Sikkerhedssko med wire luk. Alu tåkappe, techfiber sømværn, air sål, skridfast antistatisk. Str. 46. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for HKSDK Z5 Sikkerhedssko med wire luk. Alu tåkappe, techfiber sømværn, air sål, skridfast antistatisk. Str. 46 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.033 kr1,25 kr (0%)
31. maj 20262.034,25 kr43,75 kr (2%)
30. maj 20262.078 kr43,75 kr (2%)
23. maj 20262.034,25 kr440,75 kr (18%)
22. maj 20262.475 kr440,75 kr (22%)
15. maj 20262.034,25 kr440,75 kr (18%)
14. maj 20262.475 kr440,75 kr (22%)
2. maj 20262.034,25 kr440,75 kr (18%)
1. maj 20262.475 kr440,75 kr (22%)
18. apr. 20262.034,25 kr163,75 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret