Gå til hovedindhold

HKSDK Z5 Sikkerhedssko med wire luk. Alu tåkappe, techfiber sømværn, air sål, skridfast antistatisk. Str. 43

HKSDKSikkerhedstøjEAN: 5704325778662
Pris fra 1.554 krtil 2.305 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 751 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.491 kr 21. mar.

Sammenlign priser på HKSDK Z5 Sikkerhedssko med wire luk. Alu tåkappe, techfiber sømværn, air sål, skridfast antistatisk. Str. 43 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1554 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Z5 sikkerhedssko S3
-37%1.554 kr
Før 2.479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Z5 sikkerhedssko S3 billede

Produktinformation

Opdag den seneste tilføjelse til vores populære Z-flagship-serie - HKSDK Z5 sikkerhedssko S3. Med et innovativt design, kombineret styrke og enestående komfort sætter Z5 en ny standard inden for sikkerhedssko. Den er ikke kun skabt til at beskytte, men og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HKSDK
EAN: 5704325778662
Varenr.: 8764932653405
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HKSDK Sikkerhedssko Z5 med AIR-sål. TECH-FIBER sømværn, tåkappe af aluminium, ekstra bred pasform. Str.43
1.931 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Sko S1P HKSDK Z5 med Uturn - 43
-18%2.034,25 kr
Før 2.475 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sko S1P HKSDK Z5 med Uturn - 43 billede

Produktinformation

Denne sikkerhedssko er en integreret del af en velrenommeret kollektion, kendt for sin høje standard inden for fodbeskyttelse og brugerkomfort. Designet harmonisk forener æstetik med funktionalitet, hvilket gør skoen perfekt til både professionelt brug og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HKSDK
Kategori: Sikkerhedssko
EAN: 5704325778662
Varenr.: 282794
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Hksdk sikkerhedssko z5 størrelse 43
2.167,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
HKSDK Z5 Sikkerhedssko med wire luk. Alu tåkappe, techfiber sømværn, air sål, skridfast antistatisk. Str. 43
2.305 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HKSDK Z5 Sikkerhedssko med wire luk. Alu tåkappe, techfiber sømværn, air sål, skridfast antistatisk. Str. 43 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HKSDK Z5 Sikkerhedssko med wire luk. Alu tåkappe, techfiber sømværn, air sål, skridfast antistatisk. Str. 43 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet1.554 kr1.554 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.931 kr1.931 krKøb
3Globaltools.dk2.034,25 kr2.034,25 krKøb
4MaintainIt2.167,5 kr2.167,5 krKøb
5vvsfittings.dk2.305 kr2.305 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HKSDK Z5 Sikkerhedssko med wire luk. Alu tåkappe, techfiber sømværn, air sål, skridfast antistatisk. Str. 43

PriceData har fulgt prisen på HKSDK Z5 Sikkerhedssko med wire luk. Alu tåkappe, techfiber sømværn, air sål, skridfast antistatisk. Str. 43 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.431 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 2.033 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.640 kr.

Den nuværende pris på 1.554 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for HKSDK Z5 Sikkerhedssko med wire luk. Alu tåkappe, techfiber sømværn, air sål, skridfast antistatisk. Str. 43. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for HKSDK Z5 Sikkerhedssko med wire luk. Alu tåkappe, techfiber sømværn, air sål, skridfast antistatisk. Str. 43 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.554 kr243 kr (14%)
29. maj 20261.797 kr243 kr (16%)
27. maj 20261.554 kr243 kr (14%)
22. maj 20261.797 kr1 kr (0%)
5. maj 20261.798 kr235 kr (12%)
3. maj 20262.033 kr235 kr (13%)
2. maj 20261.798 kr235 kr (12%)
30. apr. 20262.033 kr150 kr (8%)
27. apr. 20261.883 kr35 kr (2%)
19. apr. 20261.848 kr185 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret