Gå til hovedindhold

Rowico Home Hjørnesofa modulsofa Rowico Willard i beige Brenda 34 polyester 297x297 cm

Rowico HomeSofaerEAN: 7340126557907
Pris fra 18.078,65 krtil 29.715 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 11.636,35 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hjørnesofa modulsofa Rowico Willard i beige Brenda 34 polyester 297x297 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18078.65 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
ROWICO Willard 3+3 pers. hjørnesofa - beige stof og sort plastik
-15%18.078,65 kr
Før 21.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ROWICO Willard 3+3 pers. hjørnesofa - beige stof og sort plastik billede

Produktinformation

Willard hjørnesofa 3+3-personers Brenda #34 beige er en minimalistisk og moderne loungesofa i skandinavisk design. De bløde og lige former giver dit hjem en varm og indbydende fornemmelse. Du kan bestemme formen og størrelsen på din modulsofa og dermed sk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico Home
Kategori: Maj deals
Farve: Beige
EAN: 7340126557907
Varenr.: 126835
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hjørnesofa modulsofa Rowico Willard i beige Brenda 34 polyester 297x297 cm
24.699 kr
Til butik
Hjørnesofa modulsofa Rowico Willard i beige Brenda 34 polyester 297x297 cm billede

Produktinformation

Willard hjørnesofa fra Rowico er skabt til den moderne bolig, hvor stil og komfort går hånd i hånd. Med en højde på 70 cm og en dybde og bredde på 297 cm former sofaens enkle linjer et inviterende hjørne, der indbyder til afslapning og samvær. Betrækket i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rowico
Kategori: Hjørnesofaer
Farve: Beige
EAN: 7340126557907
Varenr.: 2570825
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
Rowico Home, Willard hjørnesofa 3+3-sæders stof Brenda beige
29.715 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hjørnesofa modulsofa Rowico Willard i beige Brenda 34 polyester 297x297 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hjørnesofa modulsofa Rowico Willard i beige Brenda 34 polyester 297x297 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boboonline.dk18.078,65 kr18.078,65 krKøb
2Likehome.dk24.699 kr24.699 krKøb
3Hulténs DK29.715 kr29.715 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hjørnesofa modulsofa Rowico Willard i beige Brenda 34 polyester 297x297 cm

PriceData har fulgt prisen på Hjørnesofa modulsofa Rowico Willard i beige Brenda 34 polyester 297x297 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 18.078,65 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 29.715 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25.250 kr.

Den nuværende pris på 18.078,65 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Hjørnesofa modulsofa Rowico Willard i beige Brenda 34 polyester 297x297 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Hjørnesofa modulsofa Rowico Willard i beige Brenda 34 polyester 297x297 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202618.078,65 kr6.620,35 kr (27%)
24. maj 202624.699 kr6.620,35 kr (37%)
16. maj 202618.078,65 kr3.190,35 kr (15%)
5. maj 202621.269 kr3.430 kr (14%)
8. apr. 202624.699 kr559 kr (2%)
7. apr. 202625.258 kr559 kr (2%)
29. mar. 202624.699 kr559 kr (2%)
28. mar. 202625.258 kr559 kr (2%)
23. mar. 202624.699 kr559 kr (2%)
22. mar. 202625.258 kr559 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret