Gå til hovedindhold

Boligcenter Hjørne Bundskab Sort Eg 75.5 X 75.5 X 81.5 Cm Konstrueret Træ

BoligcenterKøkkenskabeEAN: 8721158791887
Pris fra 489 krtil 649 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hjørne Bundskab Sort Eg 75.5 X 75.5 X 81.5 Cm Konstrueret Træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 489 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hjørne Bundskab med hylde Riga Sort eg 75,5 x 75,5 x 81,5 cm
-11%489 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hjørne Bundskab med hylde Riga Sort eg 75,5 x 75,5 x 81,5 cm billede

Produktinformation

Dette moderne køkkenvægskab passer godt til nutidige rum. Det har et slankt, rektangulært design, der friske dit køkken op, og samtidig tilbyder det vigtige opbevaringsløsninger. Lavet af konstrueret træ, gør den pletbestandige finish det nemt at holde rent, og tilføjer et strejf af stil til dit madlavningsområde. Materiale: Lavet af højkvalitets konstrueret træ, så du får en solid struktur og en glat overflade. Det moderne design giver både funktionalitet og smuk æstetik, der løfter stemningen i ethvert køkken.Inkluderede komponenter: Med færdige bagpaneler og slidstærke hylder er dette vægmonterede skab gennemtænkt designet til at optimere køkkenopbevaring.Funktioner / design: Den vægmonterede konstruktion sparer plads på gulvet, mens det stærke konstruerede træ sørger for holdbarhed. Det er en mix af stil og funktionalitet, perfekt til moderne køkkener.Anbefalede anvendelser: Specielt designet til køkkenmiljøer, passer dette skab til moderne livsstile med effektiv opbevaring uden at gå på kompromis med stil.Vedligeholdelse: Hold dit skab pænt med let vedligeholdelse. Tør det af med en fugtig klud, så det holder sig flot og funktionelt i lang tid. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 75.5 x 75.5 x 81.5 CM (L x B x H)Vægt: 27 kgRigelig opbevaringSlidstærkHjørne konfigurationMed hyldeRammemateriale: Konstrueret træMed 2 døreIndendørs / udendørs: Kun til indendørs brugLeveringsindhold:1 x Hjørne bundskabForsamling krævet: JaOmrådenavn: Riga...

Produktspecifikationer

Kategori: Køkkenskabe
Vægt: 28.52g
EAN: 8721158791887
Varenr.: 1581547
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Hjørne Bundskab med hylde Riga Sort eg 75,5 x 75,5 x 81,5 cm
-11%509 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hjørne Bundskab med hylde Riga Sort eg 75,5 x 75,5 x 81,5 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Køkkenskabe
Størrelse: 75.5 x 75.5 x 81.5 cm
Vægt: 28.52g
EAN: 8721158791887
Varenr.: 1581547
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hjørne Bundskab med hylde Riga Sort eg 75,5 x 75,5 x 81,5 cm
-11%509 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hjørne Bundskab med hylde Riga Sort eg 75,5 x 75,5 x 81,5 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Køkkenskabe
Størrelse: 75.5 x 75.5 x 81.5 cm
Vægt: 28.52g
EAN: 8721158791887
Varenr.: 1581547
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hjørne Bundskab Sort Eg 75.5 X 75.5 X 81.5 Cm Konstrueret Træ
-32%649 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hjørne Bundskab Sort Eg 75.5 X 75.5 X 81.5 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hjørne Bundskab Sort Eg 75.5 X 75.5 X 81.5 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK489 kr489 krKøb
2Livera DK509 kr578 krKøb
3Vivas DK509 kr578 krKøb
4BoligRetning649 kr649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hjørne Bundskab Sort Eg 75.5 X 75.5 X 81.5 Cm Konstrueret Træ

PriceData har fulgt prisen på Hjørne Bundskab Sort Eg 75.5 X 75.5 X 81.5 Cm Konstrueret Træ i 167 dage. Laveste pris i perioden er 489 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 609 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 531 kr.

Den nuværende pris på 489 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Hjørne Bundskab Sort Eg 75.5 X 75.5 X 81.5 Cm Konstrueret Træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Hjørne Bundskab Sort Eg 75.5 X 75.5 X 81.5 Cm Konstrueret Træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026489 kr30 kr (6%)
15. maj 2026519 kr30 kr (6%)
11. maj 2026489 kr30 kr (6%)
5. maj 2026519 kr90 kr (15%)
4. feb. 2026609 kr110 kr (22%)
2. feb. 2026499 kr110 kr (18%)
1. feb. 2026609 kr110 kr (22%)
31. jan. 2026499 kr110 kr (18%)
29. jan. 2026609 kr110 kr (22%)
28. jan. 2026499 kr22 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret