Gå til hovedindhold

Nedis Hjælp til tredje hånd med lup | Krokodilleclips | Sølv

NedisSkoEAN: 0097083816338
-10%Pris: 89 kr
1 forhandler
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hjælp til tredje hånd med lup | Krokodilleclips | Sølv og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hjælp til tredje hånd med lup | Krokodilleclips | Sølv
-10%89 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hjælp til tredje hånd med lup | Krokodilleclips | Sølv billede

Produktinformation

Fastgør printkort, smykker eller andet, der skal loddes, svejses eller modelleres til denne tredje hånd. Den frigør begge hænder og er udstyret med en lup, der gør det muligt for dig at arbejde meget præcist.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Sko
Vægt: 0.4g
Artikel nr.: NDS-HETH110BK
EAN: 0097083816338
Varenr.: 86635

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hjælp til tredje hånd med lup | Krokodilleclips | Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hjælp til tredje hånd med lup | Krokodilleclips | Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Estore DK89 kr89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hjælp til tredje hånd med lup | Krokodilleclips | Sølv

PriceData har fulgt prisen på Hjælp til tredje hånd med lup | Krokodilleclips | Sølv i 176 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Hjælp til tredje hånd med lup | Krokodilleclips | Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Hjælp til tredje hånd med lup | Krokodilleclips | Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202689 kr10 kr (10%)
4. apr. 202699 kr10 kr (11%)
14. mar. 202689 kr10 kr (10%)
26. jan. 202699 kr10 kr (9%)
8. dec. 2025109 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret