Gå til hovedindhold

NO NAME HiLook NVR-108H-D/8P(D), 8 kanaler, 1920 x 1080 pixel, 720p, 1080p, 1920 x 1080, 1600 x 1200, 1280 x 1024, 1280 x 720, 16 bruger(e), H.264, H.264+, H.265, H.265+

Pris fra 889 krtil 919 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 886 kr 22. maj

Sammenlign priser på HiLook NVR-108H-D/8P(D), 8 kanaler, 1920 x 1080 pixel, 720p, 1080p, 1920 x 1080, 1600 x 1200, 1280 x 1024, 1280 x 720, 16 bruger(e), H.264, H.264+, H.265, H.265+ og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 889 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HiLook NVR-108H-D/8P(D), 8 kanaler, 1920 x 1080 pixel, 720p, 1080p, 1920 x 1080, 1600 x 1200, 1280 x 1024, 1280 x 720, 16 bruger(e), H.264, H.264+, H.265, H.265+
889 kr
Til butik
HiLook NVR-108H-D/8P(D), 8 kanaler, 1920 x 1080 pixel, 720p, 1080p, 1920 x 1080, 1600 x 1200, 1280 x 1024, 1280 x 720, 16 bruger(e), H.264, H.264+, H.265, H.265+ billede

Produktspecifikationer

Mærke: HiLook
Kategori: Blu-ray & DVD
Farve: 6
Artikel nr.: NVR-108H-D/8P(D)
EAN: 6942160416991
Varenr.: 25527684
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HiLook NVR-108H-D/4P(D) - 8-kanals netværksoptager til overvågning
899 kr
Til butik
HiLook NVR-108H-D/4P(D) - 8-kanals netværksoptager til overvågning billede

Produktinformation

Stabil netværksoptager til dit overvågningssystemHiLook NVR-108H-D/4P(D) er en **8‑kanals NVR** til opsamling og styring af video fra dine overvågningskameraer. Den kompakte hvide enhed passer diskret ind i teknikskabet eller på hylden og giver et solidt fundament for et pålideligt **overvågningssystem til hjem og erhverv**.Tilbehør til overvågningskameraer med fokus på enkelhedSom centralen i dit IP‑kamera-setup gør denne NVR det nemt at samle flere kamerafeeds ét sted og håndtere optagelserne effektivt. Modellen er velegnet til små butikker, kontorer og private, der ønsker enkel administration af flere kanaler uden unødvendig kompleksitet.Produkttype: Netværksoptager (NVR)Model: NVR-108H-D/4P(D)Kanaler: 8Farve: Hvid...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Tilbehør til overvågningskameraer
Vægt: 1.25g
EAN: 6942160416991
Varenr.: 2097763
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HiLook NVR-108H-D/4P(D) - 8-kanals netværksoptager til overvågning
919 kr
Til butik
HiLook NVR-108H-D/4P(D) - 8-kanals netværksoptager til overvågning billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Tilbehør til overvågningskameraer
Vægt: 1.25g
EAN: 6942160416991
Varenr.: 2097763

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HiLook NVR-108H-D/8P(D), 8 kanaler, 1920 x 1080 pixel, 720p, 1080p, 1920 x 1080, 1600 x 1200, 1280 x 1024, 1280 x 720, 16 bruger(e), H.264, H.264+, H.265, H.265+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HiLook NVR-108H-D/8P(D), 8 kanaler, 1920 x 1080 pixel, 720p, 1080p, 1920 x 1080, 1600 x 1200, 1280 x 1024, 1280 x 720, 16 bruger(e), H.264, H.264+, H.265, H.265+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK889 kr928 krKøb
2Boligcenter DK899 kr899 krKøb
3Vivas DK919 kr998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HiLook NVR-108H-D/8P(D), 8 kanaler, 1920 x 1080 pixel, 720p, 1080p, 1920 x 1080, 1600 x 1200, 1280 x 1024, 1280 x 720, 16 bruger(e), H.264, H.264+, H.265, H.265+

PriceData har fulgt prisen på HiLook NVR-108H-D/8P(D), 8 kanaler, 1920 x 1080 pixel, 720p, 1080p, 1920 x 1080, 1600 x 1200, 1280 x 1024, 1280 x 720, 16 bruger(e), H.264, H.264+, H.265, H.265+ i 31 dage. Laveste pris i perioden er 886 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 889 kr.

Den nuværende pris på 889 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for HiLook NVR-108H-D/8P(D), 8 kanaler, 1920 x 1080 pixel, 720p, 1080p, 1920 x 1080, 1600 x 1200, 1280 x 1024, 1280 x 720, 16 bruger(e), H.264, H.264+, H.265, H.265+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for HiLook NVR-108H-D/8P(D), 8 kanaler, 1920 x 1080 pixel, 720p, 1080p, 1920 x 1080, 1600 x 1200, 1280 x 1024, 1280 x 720, 16 bruger(e), H.264, H.264+, H.265, H.265+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026889 kr1 kr (0%)
25. maj 2026890 kr2 kr (0%)
24. maj 2026888 kr1 kr (0%)
23. maj 2026887 kr1 kr (0%)
22. maj 2026886 kr2 kr (0%)
19. maj 2026888 kr
18. maj 2026888,2 kr
17. maj 2026888 kr1 kr (0%)
12. maj 2026889 kr10 kr (1%)
8. maj 2026899 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret