Gå til hovedindhold

NO NAME HiLook NVR-104H-D/4P(D), 4 kanaler, 1920 x 1080 pixel, 4 kanaler, 1920 × 1080p/60 Hz, 1600 × 1200/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz, H.264, H.264+, H.265, H.265+, 30 fps

Pris fra 644 krtil 699 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 55 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 633 kr 22. maj

Sammenlign priser på HiLook NVR-104H-D/4P(D), 4 kanaler, 1920 x 1080 pixel, 4 kanaler, 1920 × 1080p/60 Hz, 1600 × 1200/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz, H.264, H.264+, H.265, H.265+, 30 fps og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 644 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HiLook NVR-104H-D/4P(D), 4 kanaler, 1920 x 1080 pixel, 4 kanaler, 1920 × 1080p/60 Hz, 1600 × 1200/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz, H.264, H.264+, H.265, H.265+, 30 fps
644 kr
Til butik
HiLook NVR-104H-D/4P(D), 4 kanaler, 1920 x 1080 pixel, 4 kanaler, 1920 × 1080p/60 Hz, 1600 × 1200/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz, H.264, H.264+, H.265, H.265+, 30 fps billede

Produktspecifikationer

Mærke: HiLook
Kategori: Blu-ray & DVD
Farve: 6
Artikel nr.: NVR-104H-D/4P(D)
EAN: 6942160416939
Varenr.: 25527682
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HiLook NVR-104H-D/4P(D) - 4-kanals netværksvideooptager
679 kr
Til butik
HiLook NVR-104H-D/4P(D) - 4-kanals netværksvideooptager billede

Produktinformation

Smart netværksvideooptager til dit overvågningssystemHiLook NVR-104H-D/4P(D) er en kompakt 4‑kanals NVR, der fungerer som hjertet i dit IP-overvågningssystem. Den er ideel til små virksomheder, kontorer og private hjem, hvor du vil samle og styre dine kameraer ét sted. Det stilrene, hvide kabinet passer diskret ind på hylden eller i teknikskabet.Nem udvidelse af overvågningMed fire kanaler kan du tilslutte flere kameraer og få overblik over indgange, lager, indkørsel eller butikslokale. NVR’en er designet til at køre stabilt døgnet rundt og giver dig en sikker base for videooptagelse og afspilning.Produkttype: Netværksvideooptager (NVR)Model: NVR-104H-D/4P(D)Kanaler: 4Farve/design: Hvid, kompakt kabinet...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Tilbehør til overvågningskameraer
Vægt: 2.11g
EAN: 6942160416939
Varenr.: 2097760
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HiLook NVR-104H-D/4P(D) - 4-kanals netværksvideooptager
699 kr
Til butik
HiLook NVR-104H-D/4P(D) - 4-kanals netværksvideooptager billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Tilbehør til overvågningskameraer
Vægt: 2.11g
EAN: 6942160416939
Varenr.: 2097760

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HiLook NVR-104H-D/4P(D), 4 kanaler, 1920 x 1080 pixel, 4 kanaler, 1920 × 1080p/60 Hz, 1600 × 1200/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz, H.264, H.264+, H.265, H.265+, 30 fps koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HiLook NVR-104H-D/4P(D), 4 kanaler, 1920 x 1080 pixel, 4 kanaler, 1920 × 1080p/60 Hz, 1600 × 1200/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz, H.264, H.264+, H.265, H.265+, 30 fps koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK644 kr683 krKøb
2Boligcenter DK679 kr679 krKøb
3Vivas DK699 kr778 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HiLook NVR-104H-D/4P(D), 4 kanaler, 1920 x 1080 pixel, 4 kanaler, 1920 × 1080p/60 Hz, 1600 × 1200/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz, H.264, H.264+, H.265, H.265+, 30 fps

PriceData har fulgt prisen på HiLook NVR-104H-D/4P(D), 4 kanaler, 1920 x 1080 pixel, 4 kanaler, 1920 × 1080p/60 Hz, 1600 × 1200/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz, H.264, H.264+, H.265, H.265+, 30 fps i 47 dage. Laveste pris i perioden er 633 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 730 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 649 kr.

Den nuværende pris på 644 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for HiLook NVR-104H-D/4P(D), 4 kanaler, 1920 x 1080 pixel, 4 kanaler, 1920 × 1080p/60 Hz, 1600 × 1200/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz, H.264, H.264+, H.265, H.265+, 30 fps. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for HiLook NVR-104H-D/4P(D), 4 kanaler, 1920 x 1080 pixel, 4 kanaler, 1920 × 1080p/60 Hz, 1600 × 1200/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz, H.264, H.264+, H.265, H.265+, 30 fps de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026644 kr1 kr (0%)
31. maj 2026645 kr1 kr (0%)
30. maj 2026644 kr1 kr (0%)
29. maj 2026643 kr1 kr (0%)
28. maj 2026644 kr1 kr (0%)
25. maj 2026643 kr1 kr (0%)
24. maj 2026642 kr8 kr (1%)
23. maj 2026634 kr1 kr (0%)
22. maj 2026633 kr2 kr (0%)
18. maj 2026635 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret